Інтерхім здобув дебютну перемогу у сезоні, а Будівельник здолав Франківськ-Прикарпаття

У жіночій Суперлізі стартував 3 тур регулярного чемпіонату. Початок йому поклали два матчі: Франківськ-Прикарпаття – Будівельник-НУФВСУ та Інтерхім – Чайка.

Підопічні Срджана Радуловича не найкращим чином розпочали гру проти франківчанок. Перша половина зустрічі залишилася за господарками майданчику, які пішли на велику перерву з перевагою у 8 очок.

Та після відпочинку киянкам повністю вдалося зломити опір Франківська. Вже у третій 10-ти хвилинці дебютант жіночої Суперліги не лише наздогнав суперника у рахунку, але й сам заручилися перевагою у 8 пунктів.

У заключній чверті гості обертів не збавили. Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу Будівельника – 75:101.

Найбільший вклад у перемогу киянок зробила Ганна Рульова – 21 очко, 11 підбирань, 4 передачі (РЕ 33).

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

9 жовтня

Івано-Франківськ, МЦД ФОК

Франківськ-Прикарпаття – Будівельник 75:101 (26:25, 22:15, 17:33, 10:28)

Франківськ-Прикарпаття: А Гвічіані 8 + 5 передач, Філевич 25 + 6 підбирань, Молова 22 + 4 підбирання, Космач 15 + 6 передач, Тетерук 5 + 4 підбирання – старт, П Гвічіані 0, Боровець 0, Завертайло 0, Венжик 0, Ковтун 0, Тихонова 0, Узельман 0.

Будівельник: Споляр 22 + 5 передач, Рульова 21 + 11 підбирань, Мітіна 1 + 3 підбирання, Гуірантес 27 + 7 підбирань, Кейн 18 + 11 підбирань – старт, Бірюк 0, Кононученко 0,  Волошина 0, Завідна 10, Гутевич 2, Рабчук 0.

Якщо Будівельник здобув вже третю перемогу у цьому сезоні, то для Інтерхіма звитяга над бердянською Чайкою стала дебютною у поточній кампанії.

Вже із першої чверті одеситки кинулися вперед, заволодівши перевагою в 11 очок. Втім, до великої перерви гостям вдалося скоротити відставання до 5 пунктів.

Друга половина гри пройшла за повного домінування Інтерхіма, який у підсумку здобув звитягу 86:65.

Найкращою гравчинею матчу стала капітан Інтерхіма Олеся Малашенко – 26 очок, 12 підбирань, 6 передач (РЕ 39).

9 жовтня

Одеса, УСК Одеса

Інтерхім – Чайка 86:65 (28:17, 12:18, 29:15, 17:15)

Інтерхім: Самбурська 17 + 5 підбирань, С. Колібабчук 15 + 7 підбирань, Малашенко 26 + 12 підбирань, О. Колібабчук 5 + 4 підбирання, Білоцерківська 9 + 9 передач – старт, Самур 2, Таюнда 0, Бондарюк 2, Бакал 3, Панькіна 2, Ткаченко 5, Зюзько 0.

Чайка: Десятник 3 + 5 підбирань, Попова 13 + 10 підбирань, Мбайе 3 +3 підбирання, Самохвалова 23, Дей 18 + 9 підбирань – старт, Ткаченко 2, Пашкіна 0, Черкаська 0 + 6 підбирань, Федоренко 3 + 3 підбирання.

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди