Національна збірна здобула другу перемогу поспіль

Національна чоловіча збірна України здобула перемогу в контрольному матчі над Ізраїлем з рахунком 75:69.

Збірна України непогано провела першу половину гри в захисті, пропустивши лише 5 очок за перші п’ять хвилин і надалі непогано діючи в захисті, що дозволяло бути попереду в рахунку. Україна виграла першу десятихвилинку 17:14, вела в другій +8, а на велику перерву пішла, виграючи 37:32.

Ізраїль потужно почав третю чверті, зробивши ривок 14:5, втім правильні рішення нашого тренерського штабу допомогли не лише вирівняти гру, але й повернути її під наш контроль. Зокрема сильний відрізок наприкінці третьої чверті провів Віталій Зотов, вихід якого на майданчик і декілька вдалих епізодів за його участю забезпечили нам ривок 17:2, що дозволило вигравати перед останньою чвертю 6 очок.

В четвертій чверті українці контролювали хід гри, збільшивши свою перевагу до максимальних 11 очок за 4 хвилини до кінця, але Ізраїль заграв агресивніше в захисті в кінцівці, повернувши інтригу в матчі. За хвилину до кінця перевага України була 3 очки, але наша команда втримала перемогу.

Найрезультативнішим в складі нашої збірної став Олександр Ковляр, який набрав 16 очок та майже 34 хвилини на майданчику. Також відзначимо 14 очок Віталія Зотова та 13 очок і 6 підбирань від В'ячеслава Кравцова.

З негативного відзначимо травму Сергія Павлова в першій половині гри, через яку він не зміг більше вийти на майданчик. Серйозність пошкодження буде визначено пізніше після обстеження.

Збірна України здобула другу поспіль перемогу в контрольних матчах. Свою підготовку до пре-олімпійського відбору наша національна збірна завершить матчем 7 серпня проти Нідерландів. Він відбудеться у Ризі і буде закритим.

Контрольний матч. Національні збірні. Чоловіки

Рига, Латвія. Олімпійський центр

Україна — Ізраїль 75:69 (17:14, 20:18, 25:24, 13:13) / статистика матчу

Україна: Ковляр 16 + 5 передач – 6 втрат, Зотов 14, Войналович 5 + 5 підбирань, Бобров 3 + 8 підбирань, Кравцов 13 + 6 підбирань – старт; Петров 9 – 6 втрат, Пустовий 9 + 5 підбирань, Мішула 2, Павлов 2, Крутоус 2

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025