Міжнародний Кубок Баглея: підсумки турніру і всі результати

У Києві завершився 25-й ювілейний міжнародний турнір "Відкритий кубок м. Києва з баскетболу пам'яті МСМК Миколи Баглея серед команд ветеранів".

Змагання проходили у спорткомплексі Київської державної академії водного транспорту.

У категорії 50+ змагання виграла команда "Ветеран" Київ. Друге місце у молдовського "Ветерана", а третіми стали "Карпатські Медведі".

У категорії 55+ тріумфувала литовська команда "Саліліта". Друге місце посіли баскетболісти збірної Києва, а третє - збірної України (60+).

Нарешті, в категорії 65+ переможцем стала литовська "Статіба". Другими фінішували баскетболісти збірної України (65+), а третє місце посів Львівський БК Ветеранів.

Переможці та учасники змагань були нагороджені пам'ятними призами від Федерації баскетболу України, Федерації баскетболу Києва, Асоціації ветеранів спорту, Асоціації ветеранів баскетболу та меценатів, які люблять баскетбол.

Зокрема, команди отримали кубки та дипломи за 1-2-3 місця, а гравці були нагороджені медалями.

Окремі відзнаки отримали найкращі гравці команд. А баскетболісти, які тренують дітлахів, отримали книги від ФБУ для тренувань дітей.

Також було проведено конкурс на визначення найкращого гравця по виконанню штрафних кидків.

Крім того, всі ветерани, котрі були присутні на матчах, отримали книгу "Володарі басетбольних кілець".