Миколаїв взяв ефектний реванш у Запоріжжя

Миколаїв та Запоріжжя відкривали ігровий тиждень регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди провели вибухову першу чверть, відмовившись від позиційного нападу та сконцентрувавшись на швидких атаках. У господарів у нападі команду тягнули захисники Петерсон та Луценко, а 4 з 9 влучних триочкових, два з яких в активі у Онуфрієва, допомогли Миколаєву виграти чверть 27:22. У Запоріжжя 13 очок вже за стартові 10 хвилин матчу набрав Рендольф, однак підтримки у нападі від партнерів не отримав.

Малюнок гри не змінився і в другій чверті, яку також виграли господарі. У склади Миколаєва продовжував брати на себе гру американський новачок, який ще до великої перерви виконав 15 кидків з гри, набравши 19 очок. Саме вибухова гра у нападі від Петерсона допомогла господарям отримати 10 очок переваги за підсумком 20 хвилин гри.

У третій чверті гостям вдалося вимкнукти Петерсона, однак перевагу в 10 очок миколаївці зберегли. Як виявилось, американець лише взяв паузу, щоб провести черговий вражаючий відрізок у вирішальній десятихвилинці. В підсумку захисник завершив матч із 37 набраними очками, що є повторенням рекорду результативності поточного сезону. Запоріжжя так і не зуміло повернутися у матч, дозволивши Миколаєву в підсумку здобути переконливу перемогу з рахунком 96:81, та взяти реванш за поразку в першому колі.

Найкращим гравцем став американський новичок “корабелів”, який до 37 очок (12/18 двоочкових, 2/10 триочкових, 7/9 штрафних), додав 8 підбирань, 5 передач та 5 перехоплень при 2 втратах та 3 фолах, а його рейтинг ефективності склав 37 балів.

Миколаїв, який здобув свою третю перемогу в сезоні, свій наступний матч зіграє у суботу проти Прометея, а Запоріжжя гратиме вже 6 грудня вдома проти Дніпра.

Суперліга Парі-Матч. 28 листопада

Миколаїв — Запоріжжя 96:81 (27:22, 23:18, 22:22, 24:19)

Миколаїв: Зотов 3 + 4 передачі - 4 втрати, Петерсон 37 + 8 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень, Луценко 20, Онуфрієв 14 + 5 підбирань, Брістол 0 + 6 підбирань - старт; Хохоник 4 + 3 передачі, Давидюк, Приймак 8 + 7 підборів, Адедіран 10 + 6 підбирань

Запоріжжя: Сталлворт 17 + 5 передач, Рендольф 21 + 5 підбирань, Мироненко 7, Шевченко 12 + 5 підбирань, Сіммонс 11 + 6 підбирань - 4 втрати + 3 блок-шоти - старт; Липовцев, Титов 10, Нємцу, Міхєєв, Сандул 3 + 7 підбирань.

Як Дніпро обігрував Запоріжжя: відео топ-моментів матчу
Відео07.12.2019
Дніпро здобув виїзну перемогу в матчі регулярного чемпіонату
Кращі моменти матчу між Мавпами та Одесою: відео
Мавпи здобули шосту перемогу в чемпіонаті
Київ-Баскет бере переконливий реванш за попередні поразки
У столиці Хімік не зміг нічого протиставити господарям і зазнав третьої поразки поспіль
Валерій Плеханов: Запоріжжю потрібно вийти з психологічної ями
Тренер запорізької команди про підготовку до наступних поєдинків та поточний стан справ у команді
Максим Пустозвонов: на Хімік у Київ-Баскета екстра-мотивація
Капітан столичан - про підготовку до найближчих випробувань у Суперлізі Парі-Матч
Джин Тіг: пам’ятаю, як свого часу в Україні грали гравці, які зараз не на останніх ролях в НБА
Бігмен Харківських Соколів - про свої враження від виступів у Суперлізі Парі-Матч
Матчі Суперліги Парі-Матч 6-8 грудня: розклад трансляцій
Всі поєдинки цього тижня буде зіграно у п’ятницю та неділю
Суперліга Парі-Матч: відео топ-10 моментів ігрового тижня
Відео03.12.2019
У Суперлізі Парі-Матч 28 листопада – 1 грудня відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Київ-Баскет вирвав перемогу в Дніпрі: відео топ-моментів
Відео02.12.2019
Кияни на останніх секундах здобули перемогу в поєдинку Суперліги Парі-Матч
Суперліга Парі-Матч: результати 28 листопада – 1 грудня
У Суперлізі Парі-Матч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Ілля Нємцу: у вільний час надаю перевагу читанню
Новачок Запоріжжя розповів про життєві принципи, закордонний досвід і враження від дебютного сезону в Суперлізі Парі-Матч
Харківські Соколи здобули дебютну перемогу в сезоні
Команда Євгена Мурзіна переграла Черкаські Мавпи в затяжному поєдинку Суперліги Парі-Матч
Фантастичне влучання на останній секунді принесло Київ-Баскету перемогу над Дніпром