Всі категорії новин
Одеса вийшла вперед у сезонній серії з Миколаєвом

Одеса вийшла вперед у сезонній серії з Миколаєвом

Втретє в сезоні зустрілися представники південного дербі. Одесити відкрили рахунок результативним триочковим Романа Новікова. Опісля вони продовжували краще реалізовувати свої нагоди, що призвело до переваги +9 у середині чверті і тайм-ауту від суперника. Коротка пауза пішла на користь корабелам, особливо їхньому лідеру Квентіну Петерсону. Одеський захисник набрав 11 з 17 командних очок за першу 10-хвилинку. Проте це не допомогло корабелам забрати чверть до свого активу, адже командно краще діяли господарі, 20:17.

У другій 10-хвилинці одесити лише продовжили нарощувати перевагу і не тільки завдяки результативним діям в атаці. Морякам вдалося вимкнути героя першої чверті Квентіна Петерсона. Перші свої 2 очки у чверті, легіонер миколаївців набрав лише на 6-й хвилині, а за останок часу спромігся ще не один двоочковий. Віталій Черній навіть вперше за матч посадив свого лідера на лаву, догравши останні секунди без американця. 43:36 на користь Одеси.

Друга частина матчу розпочалася з легкого нокдауну господарів. Миколаївці за 56 секунд спромоглися скоротити відставання до одного очка. Після цього за підтримки домашніх трибун господарі, завдяки дальньому Террі Віна, двом триочковим поспіль від Джоеля Фрізена та проходу Олекся Щепкіна, в середині чверті повели +10. Здавалося б ініціатива захоплена, але тенденція південного дербі така, що доля матчу вирішується у заключній чверті. Саме тому до її початку підопічні Віталія Чернія продемонстрували характер і в шаленому ривку вперше у матчі вийшли вперед 57:56.

У заключній частині лідер Одеси, найкращий гравець січня, Брюс Мессі, став рятівником команди. Він увімкнув максимальну передачу і набрав 14 очок за одну 10-хвилинку. Квентін Петерсон протистояв йому як міг (9 очок за чверть), але цього було замало. Тож у важкому протистоянні Одеса перемагає 77:74 і виходить вперед у очних зустрічах 2:1.


Героєм зустрічі став найкращий гравець січня Брюс Мессі. Він набрав 20 очок у потрібний для команди момент увімкнувся у нападі, чим допоміг перемогти у важкому поєдинку. У гостей безумовно найкраще себе показав Петерсон, з дабл-даблом (29оч + 13пд) в активі.

Попереду міжнародна пауза, а тому свій наступний матч Миколаїв зіграє вдома 27 лютого проти Київ-Баскета. Одеса 28 лютого гостюватиме у Харківських Соколів.


Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Одеса, УСК Одеса

Одеса — Миколаїв — 77:74 (20:17, 23:19, 13:21, 21:17)

Одеса: Артамонов 9оч + 6пд + 5 пр, Браун 6оч + 13пд + 4 пр, Мессі 20оч + 2пд + 4пд, Новіков 5 оч + 1пд + 1пр, Носков 7оч + 1пд + 1пр, Щепкін 8оч + 3пд + 1пр, Ііі 11оч + 5пд + 2пр, Прокопенко 4оч + 2пд, Фрізен 8оч + 1пд

Миколаїв: Луценко 16оч + 3пд + 3пр, Петерсон 29оч + 13пд + 6пр, Адедіран 14 оч + 7пд + 2пр, Хохоник 5оч + 2пд + 4пр, Давидюк 8оч + 9пд, Юрченко 2оч + 4 пд.

Статистика матчу

Новини по темі
Прикарпаття-Говерла поступилася Харківськім Соколам: післяматчеві коментарі
Прикарпаття-Говерла поступилася Харківськім Соколам: післяматчеві коментарі
Вашій увазі – коментарі гравців та тренерів після матчу
Харківські Соколи в овертаймі здолали Прикарпаття-Говерлу
Харківські Соколи в овертаймі здолали Прикарпаття-Говерлу
Матч в Івано-Франківську подарував вболівальникам яскраву розв'язку
Старий Луцьк впевнено переміг Черкаські Мавпи: відео коментарів після гри
Відео21.02.2026
Старий Луцьк впевнено переміг Черкаські Мавпи: відео коментарів після гри
Гравці та тренери команд — про заключний матч сезонної серії
Суперліга GGBET: відеотрансляція матчів 21 лютого
Відео21.02.2026
Суперліга GGBET: відеотрансляція матчів 21 лютого
Дивіться дві суботні гри регулярного чемпіонату
Лоренцо Андерсон: В Суперлізі будь-яка команда може перемогти в будь-який вечір
Лоренцо Андерсон: В Суперлізі будь-яка команда може перемогти в будь-який вечір
Захисник Старого Луцька прокоментував визнання MVP туру та підготовку до наступних матчів
Назар Холод: Гра зі Старим Луцьком надзвичайно важлива для нас
Назар Холод: Гра зі Старим Луцьком надзвичайно важлива для нас
Форвард про останній бабл та підготовку до важливих матчів.
Суперліга GGBET: розклад трансляцій 20-21 лютого
Суперліга GGBET: розклад трансляцій 20-21 лютого
Чотири матчі буде зіграно в Івано-Франківську
Хайлайти MVP 13-го ігрового тижня Суперліги GGBET Лоренцо Андерсона
Хайлайти MVP 13-го ігрового тижня Суперліги GGBET Лоренцо Андерсона
До вашої уваги хайлайти кращого гравця минулого туру Суперліги GGBET
Володимир Конєв віддав 1000 передачу в Суперлізі
Володимир Конєв віддав 1000 передачу в Суперлізі
Форвард Дніпра став дев'ятим гравцем, якому підкорилась ця позначка.