Миколаїв в драматичному бою поступився Київ-Баскету

Миколаїв дав бій, але поступився в драматичній боротьбі Київ-Баскету на останніх секундах поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 84:85.

Хід матчу
Гості хоча і мали в складі кілька стомлених матчами за збірну гравців, поступово захопили ініціативу й пішли вперед. Та попри кращу реалізацію, більше п’яти очок відриву не вдалося здобути. Господарі значно краще грали під щитами.

Однак в другій чверті гості підключили дальні кидки, які таки допомогли захопити перевагу. До великої перерви за реалізованими триочковими кияни перегравали суперника 6:1. Також гості значно ефективніше карали миколаївців за втрати. То ж після першої половини Київ-Баскет мав 9 очок переваги.

Однак по перерві боротьба вирівнялася. Вийшов з затінку Петерсон, який, набравши ще 9 очок до восьми після першої 10-хвилинки, став найрезультативнішим на майданчику. Однак після четвертого фолу залишив майданчик. Господарі по ходу чверті зрівнювали рахунок, але на початок заключної 10-хвилинки гості все ж мали три очки переваги.

Головна тенденція зберігалася і на початку заключної чверті. Кияни влучніше били, натомість миколаївці краще грали під щитами. Вирішальними виявилися останні атаки поєдинку. Классен ефектним триочковим вивів киян вперед – 84:81. Але одразу у відповідь Петерсон, який на останніх хвилинах знову вийшов з затінку, також влучно забив з-за дуги, перебуваючи під пресингом Крутоуса. Однак за три секунди до фінальної сирени Хілла зупинили не за правилами на шляху до кільця господарів. Американський легіонер гостей холоднокровно реалізував перший штрафний, а другим поцілив у кільце, відбираючи у суперника останні долі секунди на відповідь.

Герої матчу
У господарів попри не найкращий для себе поєдинок знову найрезультативнішим став Петерсон – 27 очок. Потужно відіграв Брістол – 10 очок, 13 підбирань. Також впевнено відіграв новачок Андерсон – 18 очок. Натомість у киян Классен з 17-ма очками забив половину триочкових команди в матчі – 5.

Наступний матч
Миколаївці в наступному поєдинку грають за два дні вдома проти Черкаських Мавп. Кияни 1 березня зіграють вдома проти Запоріжжя.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

27 лютого
Миколаїв. 19:00
Миколаїв – Київ-Баскет – 84:85 (18:18, 15:24, 26:20, 25:23)
Миколаїв: Петерсон 27о + 6пд, Андерсон 18, Приймак 13о + 5пд, Брісто 10о + 13пд, Хохоник 8о + 8пр, Онуфрієв 6, Адедиран 2, Мещеряков
Київ-Баскет: Классен 17о + 5пр, Петров 16о + 6пр, Крутоус 15, Хілл 11, Павлов 10, Близнюк 6о + 5пд, Кондраков 6, Шеферд 4, Пустозвонов

Дніпро продовжив угоду з українським форвардом
Досвідчений Максим Корнієнко ще один сезон виступатиме за команду Дениса Журавльова