Миколаїв у важкому матчі переміг Харківських Соколів

Миколаїв здобув шосту перемогу в сезоні - 82:77.

Хід матчу

Перша чверть завершилася з відривом у 2 бали для Миколаєва. Господарі змогли реалізувати на один постріл з фарби більше. Загалом, Корабели закинули 8 разів, а Соколи – 7. Варто відзначити Дубоненка, який за 8 хвилин на паркеті набрав 13 очок з 23 командних. Під щитами та в командній грі Миколаїв також був мінімально продуктивнішим – 14 підбирань проти 12, та 6 передач проти 5.

В другій 10-хвилинці Миколаїв також переміг. Та якщо у попередній чверті феєрив Добуненко, то у цій Конате. Форвард набрав 15 очок за 9 хвилин. Харків’яни знову програли реалізацію, але змогли вийти вперед за підбираннями – 24 на 19, і за передачами – 9 на 7.

У другій половині у гостей добре відпрацювала лава запасних. В середині четвертої чверті вона мала 30 набраних очок, тоді як у господарів – 10. До того ж, Соколи були значно дисциплінованішими, додавши в актив 20 балів з лінії, а Корабели – 10. Проте, це їм не допомогло.

В заключній частині гості розгубили свою перевагу в 6 очок через жахливу реалізацію – 4 з 16 з гри. Миколаїв цим скористався і закинувши 9 разів вирвав перемогу – 82:77.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Миколаїв. СК Надія

Миколаїв – Харківські Соколи 82:77 (23:21, 23:20, 12:23, 24:13)

Миколаїв: Колтер 11 очок + 4 підбирань + 3 передач, Приймак 4 очок + 6 підбирань, Дубоненко 16 очок, Конате 22 очок + 6 підбирань + 2 передач, Едріан 15 очок + 12 підбирань + 2 передач

Харківські Соколи: Бояркін 5 очок + 4 підбирань + 4 передач, Шевченко 14 очок + 6 підбирань + 4 передач, Чумаков 15 очок + 11 підбирань + 2 передач, Граф 7 очок + 2 підбирань + 4 передач, Місяць 12 очок + 6 підбирань + 1 передач

Кияни вдруге перемогли вдома Черкаські Мавпи в плей-оф
Тернопіль програв Запоріжжю у своєму дебютному матчі в плей-оф: відео коментарів
Відео14.05.2021
Господарі змогли зберегти перевагу у заключній чверті і перемогти - 83:69
Прометей – Хімік: відео пресконференції
Прометей та Хімік грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи зіграли другий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
БК Запоріжжя переміг Тернопіль у першому матчі серії
Підопічні Валерія Плеханова переграли суперника – 83:69
Запоріжжя – Тернопіль: онлайн відеотрансляція пресконференції
Запоріжжя та Тернопіль грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Потужний сезон від Майка Кеффі: хайлайти MVP регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч