Миколаїв у боротьбі поступився вдома Хіміку

Миколаїв програв вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 74:77.

Хід матчу
Після невиразної гри та поразки в останньому матчі в Запоріжжі миколаївці були мотивовані якомога краще зіграти вдома. Мотивації господарям вистачило на сенсаційний початок поєдинку. Миколаївці приголомшили гостей стартовим тиском. Атакувальний темп задавали легіонери – Едріан, Едж, Колтер. Як наслідок за дві хвилини до кінця стартової чверті Миколаїв мав 17 очок переваги. Хімік до перерви зміг скоротити відставання на 5 очок.

Та вже з другої 10-хвилинки хід боротьби змінився. Схоже, гості надто самозаспокоєно вийшли на поєдинок проти аутсайдера, тож тренерському штабу довелося додати гравцям емоцій.

До великої перерви южненці наздогнали миколаївців та вийшли на три очка вперед.

По перерві гості продовжили домінувати. Пішла гра в Нельсона, який згодом став найрезультативнішим на майданчику. Також гості заволоділи перевагою під щитами і більше та влучніше атакували з-за дуги.

Втім господарі змогли повернути інтригу. За хвилину до кінця ігрового часу вони скоротили різницю в рахунку лише до двох очок. Однак Хімік не впустив свою 18-ту перемогу в сезоні.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим став Тайрел Нельсон – 28 очок. Лише на два менше набрав найкращий у господарів Нейтан Едріан.

Наступний матч
Миколаїв наступний поєдинок грає 20 квітня вдома проти Будівельника. Хімік 21 квітня гратиме вдома проти Київ-Баскета.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

18 квітня
Миколаїв. 17:00
Миколаїв – Хімік (Южне) – 74:77 (22:10, 12:27, 16:21, 24:19)
Миколаїв: Едріан 26о + 11пд, Колтер 17о + 7пр, Конате 16о + 9пд, Едж 9о + 5пд, Заплотинський 4, Дубоненко 2, Боднар.
Хімік: Нельсон 28о + 6пд, Войналович 13о + 7пд, Саліван 12о + 11пд, Марченко 6, Зотов 5о + 6пр, Антипов 4о + 9пд, Ковляр 3, Рябчук 3, Мироненко 3, Козак, Рахімшаіков.

Будівельник переміг Дніпро в першому чвертьфіналі Суперліги Паріматч: відео хайлайтів
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя недобрала багато очок через пандемію
Тренер запоріжців підбив підсумки виступу в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч
Київ-Баскет відкрив рахунок у серії з Черкаськими Мавпами: відео коментарів
Відео12.05.2021
Команда Айнарса Багатскіса впевнено виграла перший матч 1/4 фіналу
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи стартують у чвертьфіналі Суперліги Паріматч
Прометей проти Хіміка: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
Чвертьфінальна серія між командами розпочнеться вже 14-го травня
До плей-оф готові: найкращі гравці регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч
Гравці продемонстрували стабільну гру і високий рівень майстерності
Київ-Баскет проти Черкаських Мавп: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
До вашої уваги дати та час початку матчів протистояння першого раунду
Дмитро Забірченко: мені буде цікаво грати в плей-оф Суперліги проти свого вчителя
Тренер БК Тернопіль про підсумки регулярного чемпіонату та налаштованість на боротьбу в плей-оф