Михайлюк набрав 16 очок у дебютному матчі за Юту, у Скапінцева 5 очок за Бостон

Два українські баскетболісти, вихованці Черкаських Мавп, Святослав Михайлюк та Дмитро Скапінцев зіграли сьогодні в підготовчих матчах НБА.

Захисник Святослав Михайлюк провів дебютну гру за Юту, куди перейшов цим літом, підписавши контракт на чотири роки.

Юта зазнала поразки від Сан-Антоніо з рахунком 120:126. Українець провів на паркеті 16 хвилин та 33 секунди, набравши 16 очок( 2/4 двоочкові, 3/9 триочкові та 3/3 штрафні). Також в активі Свята 1 підбирання  та 2 результативні передачі. Фолів та втрат не робив.

Бостон розгромив Філадельфію 139:89. Дмитро Скапінцев провів на майданчику рівно 9 хвилин, за які відзначився 5 набраними очками (2/2 двоочкові, 1/2 штрафні), зробив 1 підбирання, 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах.

Для Скапінцева це другий матч цієї осені за Бостон. 4 жовтня проти Денвера він за 4 хвилини набрав 2 очка.

В ніч на 14 жовтня Бостон зіграє з Торонто, Юта в ніч на 16 жовтня зіграє проти Сакраменто. Регулярний сезон НБА розпочнеться 22 жовтня.

Лень став найрезультативнішим у Сакраменто, Скапінцев провів рекордні хвилини за Бостон