МБК Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні

Знекровлений Будівельник, який грав відразу без чотирьох гравців Гейба Дево, Реджи Джонсона, Андрія Кожем’якіна та Сергія Горбенка, приймав у стартовому матчі 4-го тура Суперліги Паріматч Миколаїв.

Господарі краще розпочали гру, зробивши ривок 20:8 у першій чверті. Корабели погано захищалися проти елементарного нападу суперника та мали проблеми з реалізацією своїх атак. Під завісу першої чверті команда Валентина Берестнєва зуміла вирівняти гру, а під кінець другої 10-хвилинки скоротила відставання до мінімума.

Будівельник у перші половині матчу якісно атакував з-за дуги, реалізувавши 6 з 13 триочкових, 5 з яких в активі Козлова та Томаса. Жодна з 12 дальніх атак Миколаєва не стала влучною, але гості за рахунок 28 очок набраних у трисекудній зуміли стабілізувати гру та піти на велику перерву лише за 2 очок відставання — 38:36 попереду Будівельник.

У третій чверті Миколаїв вже у першому володінні вперше в матчі вийшов вперед — команди перейшли в фазу гри, яка тривала до самої фінальної сирени. Корабели володіли мінімальною перевагою, користуючись втомою суперника, який проводив матч за умов вкрай обмеженої ротації.

Саме втома киян і стала ключовим фактором у цій грі. Козлов, Томас та 36-річний Буртт, який лише два дні тому приєднався до команди, відіграли майже по 39 хвилин, Брайс Джонсон — 35. Сил на те, щоб зупинити більш свіжого суперника в клатчі у команди Леоніда Яйла просто не виявилось. Омоера та Едж вчасно набрали очки в кінці матчу, у Будівельника просто не було резервів, щоб дати відповідь на міні-ривок суперника, який виявився нокаутуючим для господарів.

Кияни зазнали четвертої поразки в сезоні з рахунком 68:74, а Миколаїв, таким чином, виграв свій перший матч в поточній регулярці.

Кращими у складі гостей стали Дарнелл Едж та Кіт Омоера, у Будівельника свою кращу гру в сезоні провів форвард Зак Томас, а також дабл-дабл до активу записав Михайло Анісімов.

Будівельник наступну гру зіграє у суботу, 31 жовтня, вдома проти Черкаських Мавп, а Миколаїв вже наступного тижня 5 жовтня гостюватиме у Хіміка.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Будівельник — МБК Миколаїв 68:74 (22:13, 16:23, 18:22, 12:16)

Будівельник: Томас 18 + 9 підбирань + 3 передачі, Буртт 15 + 7 передач + 4 підбирання - 7 втрат, Козлов 11, Брайс Джонсон 7 + 9 підбирань, Загреба 4 — старт, Анісімов 11 + 10 підбирань, Фурс 2

Миколаїв: 18, Едж 15 + 8 передач + 4 підбирання, Конате 12 + 9 підбирань, Кушніров 9 + 5 підбирань - 6 втрат, Адедиран 0 — старт, Едріан 14 + 11 підбирань, Хохоник 6, Заплотинський 0 + 8 підбирань, Дубоненко 0

MBC "Mykolaiv" перемагає BC Budivelnyk / БК "Будівельник" і здобуває свою першу перемогу у нинішньому сезоні «Суперліги Паріматч»

Команди Суперліги Windrose грають матчі регулярного чемпіонату
Стартові матчі сезону в Черкасах та Слобожанському: анонс Суперліги Windrose 26 вересня