МБК Миколаїв здобув першу перемогу в сезоні

Знекровлений Будівельник, який грав відразу без чотирьох гравців Гейба Дево, Реджи Джонсона, Андрія Кожем’якіна та Сергія Горбенка, приймав у стартовому матчі 4-го тура Суперліги Паріматч Миколаїв.

Господарі краще розпочали гру, зробивши ривок 20:8 у першій чверті. Корабели погано захищалися проти елементарного нападу суперника та мали проблеми з реалізацією своїх атак. Під завісу першої чверті команда Валентина Берестнєва зуміла вирівняти гру, а під кінець другої 10-хвилинки скоротила відставання до мінімума.

Будівельник у перші половині матчу якісно атакував з-за дуги, реалізувавши 6 з 13 триочкових, 5 з яких в активі Козлова та Томаса. Жодна з 12 дальніх атак Миколаєва не стала влучною, але гості за рахунок 28 очок набраних у трисекудній зуміли стабілізувати гру та піти на велику перерву лише за 2 очок відставання — 38:36 попереду Будівельник.

У третій чверті Миколаїв вже у першому володінні вперше в матчі вийшов вперед — команди перейшли в фазу гри, яка тривала до самої фінальної сирени. Корабели володіли мінімальною перевагою, користуючись втомою суперника, який проводив матч за умов вкрай обмеженої ротації.

Саме втома киян і стала ключовим фактором у цій грі. Козлов, Томас та 36-річний Буртт, який лише два дні тому приєднався до команди, відіграли майже по 39 хвилин, Брайс Джонсон — 35. Сил на те, щоб зупинити більш свіжого суперника в клатчі у команди Леоніда Яйла просто не виявилось. Омоера та Едж вчасно набрали очки в кінці матчу, у Будівельника просто не було резервів, щоб дати відповідь на міні-ривок суперника, який виявився нокаутуючим для господарів.

Кияни зазнали четвертої поразки в сезоні з рахунком 68:74, а Миколаїв, таким чином, виграв свій перший матч в поточній регулярці.

Кращими у складі гостей стали Дарнелл Едж та Кіт Омоера, у Будівельника свою кращу гру в сезоні провів форвард Зак Томас, а також дабл-дабл до активу записав Михайло Анісімов.

Будівельник наступну гру зіграє у суботу, 31 жовтня, вдома проти Черкаських Мавп, а Миколаїв вже наступного тижня 5 жовтня гостюватиме у Хіміка.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Будівельник — МБК Миколаїв 68:74 (22:13, 16:23, 18:22, 12:16)

Будівельник: Томас 18 + 9 підбирань + 3 передачі, Буртт 15 + 7 передач + 4 підбирання - 7 втрат, Козлов 11, Брайс Джонсон 7 + 9 підбирань, Загреба 4 — старт, Анісімов 11 + 10 підбирань, Фурс 2

Миколаїв: 18, Едж 15 + 8 передач + 4 підбирання, Конате 12 + 9 підбирань, Кушніров 9 + 5 підбирань - 6 втрат, Адедиран 0 — старт, Едріан 14 + 11 підбирань, Хохоник 6, Заплотинський 0 + 8 підбирань, Дубоненко 0

MBC "Mykolaiv" перемагає BC Budivelnyk / БК "Будівельник" і здобуває свою першу перемогу у нинішньому сезоні «Суперліги Паріматч»

Posted by ФБУ - Федерація баскетболу України on Thursday, October 29, 2020
Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв