Лідер Суперліги Парі-Матч впевнено розібрався з чемпіоном

Дніпро та Хімік проводили третю очну зустріч в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч на майданчику лідера турнірної таблиці.

Дніпро повністю переграв суперника у першій частині гри. Команда Дениса Журавльова заволоділа перевагою ще на старті матчу, а ближче до закінчення першої чверті відрив господарів став двозначим.

Ггандикап дніпрян сягнув максимальних у першій половині 19 очок, коли колектив Віталія Степановського провалив черговий відризок матчу — на старті другої десятихвилинки. Однак гості зуміли трохи додати та вирівняти гру, звівши другу чверть до нічийних 22:22. Суттєву поміч в цьому южненцям надав Келвін Годфрі, який вийшовши з лави набрав 10 очок та зробив 6 підбирань за першу половину гри.

У господарів, які мали перевагу над суперником за всіма ключовими статистичними показниками — кидковив відсотком, підбираннями, передачами — потужно у нападі гру почав американський тандем Дугат-Террелл, а також вдало з лави увійшов до гри Максим Корнієнко. Як підсумок, Дніпро зберіг 13 очок переваги над Хіміком перед великою перервою, які було здобуто ще у першій чверті.

Фактично, у другій половині вболівальники інтриги у матчі, який претендував на статус центральної зустрічі тижня, так і не дочекались. Дніпро контролював гру на дистанції протягом усіх 40 хвилин, Хімік, в свою чергу, провів один з найгірших матчів у сезоні. Господарі зіграли агресивніше, пробивши 36 штрафних за гру, переграли суперника у фарбі, з кращим відсотком атакували з усіх дистанцій та виграли підбирання.

Наприкінці матчу перевага Дніпра сягала 20 очок, однак підсумковий рахунок зафіксовано 95:80 на користь господарів, які повели у сезонній серії з Хіміком - 2-1.

У дніпрян найкращим став Джаред Террелл, який до 25 очок (6/11 двоочкових, 0/3 триочкових, 13/14 штрафних) додав 5 підбирань, 4 передачі та 2 перехоплення (РЕ 26). Його співвітчизник Генрі Дугат оформив дабл-дабл 14 очок + 11 підбирань (РЕ 26). У гостей Угба та Годфрі набрали по 16 очок, рейтинг ефективності обох легіонерів Хіміка склав 20 балів.

Дніпро свій наступний матч зіграє у неділю 1 березня вдома проти Одеси, а Хімік у цей же день на виїзді протистоятиме Харківським Соколам.

Суперліга Парі-Матч. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро - Хімік 95:80 (29:16, 22:22 26:26, 18:16)

Дніпро: Дугат 14 + 6 підбирань + 11 передач, Террелл 25 + 5 підбирань + 4 передачі, Закурдаєв 6, Тимофієнко 12, Фесенко 10 + 8 підбирань - старт; Корнієнко 15 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Шундель 7, Коломойський 3, Чумаков 3, Сизов.

Хімік: Вільямс 12 + 6 підбирань, Марченко 5, Войналович 6, Салліван 9 + 5 підборів, Угба 16 + 6 підбирань - старт; Годфрі 16 + 8 підбирань, Козак 9, Зотов 4 + 6 передач, Рябчук 3, Ковальов.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату