Всі категорії новин
Ліга чемпіонів. Командна статистика та рекорди Прометея перед ТОП-16

Ліга чемпіонів. Командна статистика та рекорди Прометея перед ТОП-16

Успішно забравши половину матчів першого групового раунду, Прометей виграв серію плей-ін проти єрусалимського Хапоеля - 2:1 і нині очікує на свій історичний старт у ТОП-16 Ліги чемпіонів. Сьогодні – про командні показники команди у різних рейтингах змагань.

77,3 – очок, у середньому за матч. Така результативність дозволяє Прометею перебувати на 19-му місці відповідної статистики. Найбільше очок в атаці збирає Галатасарай, а саме 87,5.

Прометей пробився до топ-16 Ліги чемпіонів!

 698 – загальна кількість набраних очок у Прометея. Лідером тут також є представник Туреччини, але клуб Дарюшшафака. У неї 871-не очко, проте вона провела на два матчі більше, ніж чинний чемпіон України.

48 - % реалізації двоочкових кидків. Прометей відтак 29-й серед 32-х учасників першого групового раунду змагань. Найефективнішим щодо кидків із подібної дистанції є румунський Клуж. Суперник Прометея у ТОП-16 досягає своєї мети у 57,8 % атак.

34,5 - % влучань із периметра. Сумарно у 9-ти поєдинках гравці Прометея виконали 255 кидків із дальньої дистанції: успішними стали 88. Це 15-й рядок відповідного рейтингу. Найвлучнішим тут є бельгійський Остенде. Він зіграв на один матч більше, ніж український клуб, але тримається на позначці у 41,9% реалізації.

76,8 % - це вже щодо штрафних. Прометей тут 13-й. Найбільш ефективний у цій статистиці Галатасарай – 85,2 %. Турецька команда зіграла шість поєдинків, упродовж яких виконала 122 кидки із лінії для штрафних. У Прометея – 125 спроб за 9 ігор.

Гравець Прометея ввійшов у збірну місяця Ліги чемпіонів

39,8 – стільки підбирань, у середньому за матч, опиняється у розпорядженні Прометея, і це – другий показник у Лізі чемпіонів. Рівно на два виграні м’ячі після відскоків його випереджає єрусалимський «Хапоель» - команда, яку український клуб вже пройшов у плей-ін.

2,9 - блок-шоти, у середньому за поєдинок: у Прометея 14-те місце. 4,4 «горщики» за матч – це вже про №1 команду за цим показником, а саме Каршияку.

16,1 – результативних передач, у середньому за поєдинок. Прометей – 24-й. 20,5 асистів за матч – це вже про Бріндізі і його перше місце.

6,2 – перехоплення, у середньому за матч. Прометей нині 21-й, тоді як орієнтиром для усіх 9,9 відбирань м’яча гравцями Дарюшшафаки.

12,4 - втрат із Бешикташем і Тревізо Прометей ділить 17-й рядок статистики. Найчастіше м’яч втрачають баскетболісти іспанського Бургоса, а саме 16,7 разів за гру. Усі майбутні суперники української команди у групі «К» ТОП-16 змагань припускаються більшої кількості втрат: Клуж – 15,1 (№4), Унікаха – 15 (№5), а Остенде – 14,2 (№11).

3 – «дабл-дабли» у статистиці Прометея. У французького Діжона та грецького ПАОКа їх по 5, тож вони на першому місці.

89 – набраних очок однією командою за матч. Це рекордний для Прометея показник нинішнього сезону у Лізі чемпіонів він оформив у переможній зустрічі із італійським Динамо Сассарі (89:56) у першій половині грудня. Серед рекордів ігрового року турніру це 30-те місце. На першій позиції Клуж, який набрав 106 очок у протистоянні із Хапоелем із Холона 17-го листопада. До слова, у топ-четвірці сезону за рекордними щодо результативності матчами майбутній румунський опонент Прометея презентований чотири рази. Він ще набрав 104 очки у грі проти Бріндізі у грудні і 103 – проти Дарюшшафаки у тому ж таки місяці.

53,8 - це максимальний відсоток реалізації Прометеєм кидків із гри в одному матчі. Подібне сталося у жовтневій зустрічі із Динамо Сассарі в Італії. Це 22-ге місце серед усіх рекордів сезону. На першому Остенде, який 20-го січня у грі проти Ігокеї спромігся реалізувати 62,8% кидків і переміг – 83:77.

Андрій Кальніченко: Клуж - суперклуб, який в Україні можна порівняти з Прометеєм

52,4% - це вже про влучання Прометея із дальньої дистанції у поєдинку проти Динамо Сассарі 8-го грудня. Тоді гравці чинного чемпіона української Суперліги реалізували 11 кидків із 21-го, виконаного із периметра. Поточний рекорд сезону належить Унікасі: іспанська команда зупинилася на позначці у 57,7%, коли перемагала французький Діжон у перший день листопада – 83:54 (15 із 26-ти триочкових).

35 – влучань із гри за один матч у Прометея було в обох поєдинках проти Динамо Сассарі (у тому числі, 8 і 11 із периметра), і ці поєдинки – на 7-му рядку відповідної статистики турніру. Очолює список іспанський Тенеріфе: колишній опонент слобожанського колективу виконав 38 точних атак у жовтневій грі проти того ж таки Динамо Сассарі. 

27 – реалізованих двоочкових спроб за матч Прометеєм. Знову це стосується поєдинку із Динамо Сассарі 27-го жовтня – суперника, перемоги над яким і стали основою виходу української команди із групи. Загалом подібних атак було 44. Діжон в успішному для себе матчі проти Унікахи у листопаді реалізував 32 кидки із 51-го, а Тенеріфе влучив 32 рази із 44-х проти Динамо Сассарі у жовтні, - ці два результати є найкращими тут і зараз.

78 – виконаних кидків із гри за матч. Прометей – одноосібний лідер подібного рейтингу рекордів. Саме стільки спроб він виконав у домашній, другій грі серії плей-ін, проти Хапоеля, зміг перемогти в овертаймі – 82:79, зрівняв рахунок у протистоянні – 1:1, а потім узяв гору над суперником ще й у гостях, тож тепер – у ТОП-16. Ці 78 кидків розподілені навпіл між двоочковими спробами та атаками з периметра – 39 – 39. Залетіли 18 і 10 м’ячів відповідно.

Україна – на 16 місці в рейтингу Ліги чемпіонів

39 – виконаних атак з периметра у тому ж таки матчі із Хапоелем – це третій показник сезону. Лише все той же єрусалимський колектив у жовтневій зустрічі із польською Сталлю 43 рази атакував здалеку, а Галатасарай – з Ігокеєю у листопаді – 41-н.  

21-не – підбирання за матч у нападі. Так Прометей проявив себе у переможній зустрічі із Людвігсбургом у грудні. Лише на одне підбирання в атаці більше узяв Хапоель із Єрусалима у жовтні проти Манреси, але все одно поступився з різницею у 5 очок (68:73).

53 – сумарні підбирання Прометея за один матч проти Людвігсбурга 21-го грудня - це теж другий рекорд сезону на турнірі. Хапоель їх має 55 проти Манреси.

7 – блок-шотів за матч було у Прометея у домашній січневій зустрічі із Хапоелем (82:79, ОТ). Таке траплялося ще 6 разів цього сезону (щоб одна команда стільки разів за гру блокувала кидків суперника), і це – спільне 5-те місце. По 8 блок-шотів за поєдинок робили баскетболісти Каршияки (проти Сталі та Хапоеля із Єрусалима), Тофаша (проти Манреси) і латвійського ВЕФа – проти угорського Фалько.

Новини по темі
Дівчата ХАІ завоювали срібло ЄЮБЛ U-13
Дівчата ХАІ завоювали срібло ЄЮБЛ U-13
Чотири українки отримали індивідуальні нагороди
Айнарс Багатскіс став чемпіоном Європейської північної баскетбольної ліги
Айнарс Багатскіс став чемпіоном Європейської північної баскетбольної ліги
MVP міжнародного турніру визнано колишнього гравця клубів Суперліги
Команда Франківськ-Прикарпаття виграла Суперфінал ЄЮБЛ в категорії U-16
Команда Франківськ-Прикарпаття виграла Суперфінал ЄЮБЛ в категорії U-16
Команда з Івано-Франківська здобула п’ять перемог в п’яти іграх Суперфіналу
Збірна України U-16 стала шостою у Суперфіналі ЄЮБЛ
Збірна України U-16 стала шостою у Суперфіналі ЄЮБЛ
Підопічні Олега Шевченко завершили свої виступи у Ризі
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 2 березня
Відео02.03.2025
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 2 березня
Підопічні Олега Шевченка зіграють за 5-6 місця на турнірі
Збірна України U-16 здобула свою другу перемогу у Суперфіналі ЄЮБЛ
Збірна України U-16 здобула свою другу перемогу у Суперфіналі ЄЮБЛ
В останній день українці будуть грати за п’яте підсумкове місце
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 1 березня
Відео01.03.2025
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 1 березня
Підопічні Олега Шевченка продовжують грати за 5-8 місця на турнірі
Збірна України U-16 поступились господарям у Суперфіналі ЄЮБЛ
Збірна України U-16 поступились господарям у Суперфіналі ЄЮБЛ
Підопічні Олега Шевченка зазнали поразки в чвертьфіналі турніру
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 28 лютого
Відео28.02.2025
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 28 лютого
Дивіться матч підопічних Олега Шевченка в чвертьфіналі
Кадетська збірна України стартувала з перемоги в Суперфіналі ЄЮБЛ
Кадетська збірна України стартувала з перемоги в Суперфіналі ЄЮБЛ
Українська збірна вийшла до чвертьфіналу турніру
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 27 лютого
Відео27.02.2025
Збірна України U-16 у Суперфіналі ЄЮБЛ: відеотрансляція матчу 27 лютого
Дивіться матчі чоловічої кадетської збірної U-16.
Збірна України U-16 розпочне виступ у Суперфіналі ЄЮБЛ у Ризі
Збірна України U-16 розпочне виступ у Суперфіналі ЄЮБЛ у Ризі
Відомі українські команди, які цього сезону грають у фіналах ЄЮБЛ
Чоловіча збірна України U-16 назвала склад на Суперфінал ЄЮБЛ
Чоловіча збірна України U-16 назвала склад на Суперфінал ЄЮБЛ
В Суперфіналі ЄЮБЛ візьмуть 16 кращих команд сезону
Збірні України U-16 хлопців та U-15 дівчат вийшли до Суперфіналу ЄЮБЛ
Збірні України U-16 хлопців та U-15 дівчат вийшли до Суперфіналу ЄЮБЛ
Українські збірні успішно виступили в сезоні на турнірі
Юрій Процюк: Ігри Європейської ліги були важливі для розвитку молодих гравчинь клубу
Юрій Процюк: Ігри Європейської ліги були важливі для розвитку молодих гравчинь клубу
Головний тренер Франківська-Прикарпаття прокоментував виступ команди в єврокубках.
Франківськ-Прикарпаття програв Полонії у EWBL
Франківськ-Прикарпаття програв Полонії у EWBL
Українська команда завершила виступи в турнірі без перемог
Франківськ-Прикарпаття – Полонія Варшава: відеотрансляція матчу EWBL
Відео01.02.2025
Франківськ-Прикарпаття – Полонія Варшава: відеотрансляція матчу EWBL
Дивіться останній матч української команди у Європейській жіночій баскетбольній лізі
Франківськ-Прикарпаття програв Остраві в EWBL
Франківськ-Прикарпаття програв Остраві в EWBL
Українська команда залишається без перемог в турнірі
Острава – Франківськ-Прикарпаття: відеотрансляція матчу EWBL
Відео31.01.2025
Острава – Франківськ-Прикарпаття: відеотрансляція матчу EWBL
Український клуб зіграє у Європейській жіночій баскетбольній лізі
Favbet
voda ua
tascombank
swift