Всі категорії новин
Ліга чемпіонів. Індивідуальна статистика та рекорди гравців Прометея перед ТОП-16

Ліга чемпіонів. Індивідуальна статистика та рекорди гравців Прометея перед ТОП-16

Наступного тижня Прометей готується вперше у своїй історії стартувати у ТОП-16 Ліги чемпіонів. Час озирнутися назад і оцінити поточну індивідуальну статистику та рекорди гравців української команди на турнірі.

15 – очок, у середньому за матч, у найрезультативнішого гравця Прометея ДАнджело Харрісона. Він на 22-му місці щодо цього компоненту статистики серед цьогорічних учасників Ліги чемпіонів. У лідера, яким є Девон Акун – Перселл із Галатасарая, 21,5 очко.

Ліга чемпіонів. Командна статистика та рекорди Прометея перед ТОП-16

135 – загальна кількість очок, набраних одним гравцем упродовж нинішнього сезону. На 10-му рядку за цим показником все той же Харрісон. 168 – у майбутнього суперника чинного чемпіона України, Леві Рендольфа із Остенде.

48,1 - % реалізації атак із периметру, в середньому за поєдинок, у Вячеслава Петрова. Це 12-й показник сезону. Іван Стребков із Нижнього Новгорода – перший (14 із 24-х, і це 58,3%.

7,1 – підбирань, у середньому за матч, у Ді Джея Кеннеді: він найкращий за цим показником у Прометеї і 13-й, загалом, на турнірі нинішнього сезону. Лідер – американський важкий форвард італійського Тревізо Аарон Джонс. У нього 8,1 підбирань.

1 – блок-шот, у середньому за гру. А цих матчів у Ді Джея Стефенса поки що у Лізі чемпіонів 6. Разом зі ще шістьма баскетболістами він ділить 13-й рядок цієї статистики. Тут теж на першому місці американський легіонер Тревізо, але Генрі Сімс. Він зіграв 7 поєдинків: у середньому за матч, він блокує 1,9 кидків суперників.

3,7 – результативних передачі, у середньому за матч, у Кріса Доу. У нього позаду 9 поєдинків, у кожному з яких він проводить на майданчику по 28,3 хвилин – теж, у середньому). 7,6 асистів – це статистика угорця Бенедека Вараді, який у свої 27 років продовжує виступати за рідний для нього Фалько.

Гравець Прометея ввійшов у збірну місяця Ліги чемпіонів

1,3 – перехоплення, у середньому за матч, у Шона Еванса. Він із кількома іншими учасниками Ліги чемпіонів – на 26-му рядку. Очолює рейтинг турецький плеймейкер Дарюшшафаки Догуш Оздеміроглу. У власника Єврокубка – 2018 (у складі саме цього клубу) 2,9 перехоплень.

28,9 – у середньому за матч, хвилин проводить на майданчику Ді Джей Кеннеді. Це максимум у Прометеї і 37-й показник змагань. Найбільше часу нинішнього сезону проводить у поєдинках турніру американський форвард Каршияки Бонзі Колсон – 34,7 хвилин.

2 – «дабл-дабли» оформив Ді Джей Кеннеді із трьох, загалом, які нині є у гравців Прометея. Той самий третій, за ліком, - у Кріса Доу. Кеннеді зібрав їх у поєдинках проти Динамо Сассарі (спершу були 17 + 10 підбирань, а потім – 16 + 11). При цьому для нього не вистачило лише одного підбирання, щоб також отримати «дабл-дабли» у другому та третьому поєдинках серії плей-ін проти Хапоеля з Єрусалима. Що ж до Доу, то його «дабл-дабл» - це 15 очок + 10 підбирань у другій зустрічі із Динамо Сассарі. Одноосібно на першому рядку американський форвард французького Діжона Рашард Келлі: він зробив їх чотири.

75% - реалізація кидків із гри в одному матчі – у Ді Джея Кеннеді та Ді Джея Стефенса. Подібними власними рекордами сезону у Лізі чемпіонів вони відзначилися відповідно у поєдинку із Динамо Сассарі 8-го грудня (влучними були 4/6 двоочкових і 2/2 – із дальньої відстані) та вирішальній зустрічі серії плей-ін із Хапоелем 27-го січня (3/3 і 3/5). Із великою групою інших баскетболістів представники Прометея тут розташувалися на 32-му рядку.

Рекордні для турніру 100% реалізації оформили Фран Гуерра із Тенеріфе проти Динамо Сассарі 13-го жовтня (8 / 8 двоочкових), Майкл Ерік із УНІКСа проти Нижнього Новгорода 15-го грудня (9 із 9 двоочкових), Іван Стребков із Нижнього Новгорода проти Діжона 21-го грудня (5/5 влучних двоочкових і 4/4 - дальніх) та бельгійський центровий Манреси Ісмаель Бако проти Каршияки 9-го листопада (8/8 двоочкових).

Андрій Кальніченко: Клуж - суперклуб, який в Україні можна порівняти з Прометеєм

83,3 - % реалізації двоочкових кидків за матч. Так атакували Міро Білан та Шон Еванс, коли Прометей на виїзді перемагав Хапоель у січні та у грудні зустрічався із Динамо Сассарі. Це – 26-й рядок статистики рекордів змагань. 100% реалізації було двічі в Ісмаеля Бако із Манреси, по одному разу – у Майкла Еріка із УНІКСа, Франа Гуерри із Тенеріфе, Бонзі Колсона із Каршияки, Джеремі Сіммонса із Тофаша, боснійця Андрія Стіпановіча із Клужа та представника Пуерто-Ріко та клубу Дарюшшафака Ісайї Пінейро.

100 - % реалізації атак із дальньої дистанції в одному матчі – це рекорд сезону В’ячеслава Петрова, і він з іншими авторами подібного досягнення – на першому рядку відповідної статистики Ліги чемпіонів. 10-го листопада у грі із Тенеріфе він 5 разів атакував із периметру та щоразу влучав.    

5 – вдалих атаки з периметру в одному матчі – у «бігмена» Прометея Вячеслава Петрова. Це сталося у листопаді, коли український клуб зіграв із Тенеріфе (78:80). Петров тоді реалізував усі свої кидки у матчі – не лише ці 5 із дальньої відстані, але і обидва двоочкових. Перший рядок ділять фін Сасу Салін із Тенеріфе та американець Мело Трімбл із Галатасарая: вони закинули по 8 м’ячів із периметру у поєдинках відповідно проти Прометея та Німбурка, які відбулися 6-го жовтня.

5 – підбирань у нападі за Шоном Евансом із Людвігсбургом 21-го грудня. Баскетболіст Прометея розташувався на 16-му рядку. На першому – американський 32-річний центровий турецького Тофаша Джеремі Сіммонс: його перфоманс проти бельгійського Остенде 8-го грудня втілився у 10 підбирань в атаці.

10 – підбирань у захисті, і це досягнення Ді Джея Кеннеді, причому подвійне. Він забрав стільки м’ячів під своїм кошиком в обох матчах із Динамо Сассарі. Ці його індивідуальні здобутки – на 4-му місці загального переліку індивідуальних рекордів сезону на турнірі. На найвищому рядку тут 12 підбирань 32-річного угорського важкого форварда Акоша Келлера із Фалько у грі із АЕКом 14-го грудня.

11 – підбирань, загалом, за один матч – у Ді Джея Кеннеді, які він зробив у грудневій зустрічі із Динамо Сассарі (перемога українського клубу - 89:56). Цей результат – на 18-й сходинці турніру. Аарон Джонс із Тревізо зібрав їх 17 у конкуренції із баскетболістами АЕКа 22-го грудня, і це - №1.

Матч Прометея з Клужем у Лізі чемпіонів перенесено

4 – перехоплення за один матч зробив ДАнжело Харрісон у історичній, адже вона дозволила потрапити до ТОП-16, грі із Хапоелем. Із великою групою інших баскетболістів він – на 10-му рядку. По 6 перехоплень (і це поки що рекорд сезону) – у Догуша Оздеміроглу за Дарюшшафаку у програному нею поєдинку проти Клужа 5-го жовтня, Філа Преслі із німецького Ольденбурга – у невдалій зустрічі клубу із литовським Рітасом 13-го грудня та американця Маркеля Старкса із Ігокеї (нещодавно вже став баскетболістом Фенербхаче) – в успішному протистоянні зі чеським Німбурком 7-го грудня.     

4 – блок-шоти Міро Білана у переможній грі із Людвігсбургом у грудні – не лише його персональне найкраще досягнення нинішнього сезону на турнірі, але і другий показник змагань загалом. На один «горщик» більше вдалося зробити лише Майклу Еріку із УНІКСа, коли він протистояв наприкінці січня Клужу.

32 – балів рейтингу ефективності в одному матчі заробив Ді Джей Кеннеді, а саме у жовтневій зустрічі із Динамо Сассарі, і це – найкращий показник сезону в Лізі чемпіонів для Прометея. Кеннеді у тому протистоянні, зокрема, реалізував усі чотири виконані двоочкові кидки, один із двох дальніх, усі шість штрафних, зробив 10 підбирань, 5 результативних передач і два перехоплення. І це дозволяє йому займати нині 10-й рядок загального рейтингу рекордів за ефективністю. Максимальні 44 бали належать Генрі Сімсу, який у складі Тревізо у матчі проти АЕКа у жовтні закинув 14 м’ячів із двоочкової відстані (із 18-ти виконаних спроб), одного разу схибив із дальньої і реалізував усі три штрафні.        

Новини по темі
Богдан Близнюк потрапив до символічної збірної туру Кубку Європи ФІБА
Богдан Близнюк потрапив до символічної збірної туру Кубку Європи ФІБА
Український форвард оформив тріпл-дабл в останньому матчі команди
Визначено всіх учасників топ-16 Кубку Європи ФІБА
Визначено всіх учасників топ-16 Кубку Європи ФІБА
Серед учасників другого раунду Будівельник та Крайова Віталія Степановського
Будівельник пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА
Будівельник пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА
Столичний клуб обіграв в останньому турі Гронінген і зайняв друге місце в групі.
Будівельник - Гронінген: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Відео30.11.2022
Будівельник - Гронінген: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Дивіться матч останнього туру першого групового етапу Кубку Європи ФІБА для українського клубу
Перший вирішальний матч Будівельника: анонс матчу з Гронінгеном
Перший вирішальний матч Будівельника: анонс матчу з Гронінгеном
Українська команда завершує виступи в першому груповому етапу Кубку Європи ФІБА
Будівельник сьогодні може гарантувати собі вихід до другого раунду Кубку Європи ФІБА: анонс матчу з Калевом
Будівельник сьогодні може гарантувати собі вихід до другого раунду Кубку Європи ФІБА: анонс матчу з Калевом
Команда Валерія Плеханова проведе матч п'ятого туру групового етапу Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє в Європейській жіночій баскетбольній лізі
Українська команда зіграє в Європейській жіночій баскетбольній лізі
Команда Франківськ-Прикарпаття заявились до турніру під егідою ФІБА
Потужна перемога Будівельника над Бріндізі: фотогалерея
Потужна перемога Будівельника над Бріндізі: фотогалерея
Будівельник вдруге обіграв Бріндізі в Кубку Європи ФІБА
Будівельник піднявся на другу сходинку в групі Кубку Європи ФІБА
Будівельник піднявся на другу сходинку в групі Кубку Європи ФІБА
Українська команда претендує на вихід до наступного раунду змагань
Будівельник вдруге обіграв Бріндізі в Кубку Європи ФІБА
Будівельник вдруге обіграв Бріндізі в Кубку Європи ФІБА
Українська команда здобула впевнену перемогу над італійським суперником.
Будівельник - Бріндізі: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Відео02.11.2022
Будівельник - Бріндізі: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Дивіться матч четвертого туру групового етапу Кубку Європи ФІБА для українського клубу
Будівельник матчем з Бріндізі розпочне для себе друге коло Кубку Європи ФІБА
Будівельник матчем з Бріндізі розпочне для себе друге коло Кубку Європи ФІБА
Українська команда продовжує свої виступи в Кубку Європи ФІБА
Валерій Плеханов: Переживання через війну не дають концетруватися на баскетболі на 100%
Валерій Плеханов: Переживання через війну не дають концетруватися на баскетболі на 100%
Наставник Будівельника прокоментував перемогу в Кубку Європи ФІБА.
Будівельник залишився третім в групі в Кубку Європи ФІБА
Будівельник залишився третім в групі в Кубку Європи ФІБА
Незважаючи на перемогу, українська команда знаходиться на непрохідній в плейоф позиції.
Будівельник здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА
Будівельник здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА
Команда Валерія Плеханова перемогла Гронінген
Гронінген — Будівельник: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Відео26.10.2022
Гронінген — Будівельник: відеотрансляція матчу Кубку Європи ФІБА
Дивіться гру третього туру групового етапу Кубку Європи ФІБА для київського клубу
Будівельник зіграє проти Гронінгена в Кубку Європи ФІБА
Будівельник зіграє проти Гронінгена в Кубку Європи ФІБА
Третій матч киян в рамках групового раунду
BasketRoom №10. Сліпенчук, Черкасов і Шаповалов про старт Суперліги Parimatch
BasketRoom №10. Сліпенчук, Черкасов і Шаповалов про старт Суперліги Parimatch
Експерти обговорили останні новини українського баскетболу
Будівельник йде другим у групі після двох турів Кубку Європи ФІБА
Будівельник йде другим у групі після двох турів Кубку Європи ФІБА
Українська команда зазнала першої поразки на турнірі
Estafeta