Лень допоміг Сакраменто виграти другу гру поспіль

Сакраменто центрового збірної України Олексія Леня здобув другу перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті НБА, перегравши Шарлотт 115:108.

Українець провів на майданчику майже 2 хвилини, за цей час виконавши один неточний двоочковий кидок та здійснивши 1 фол.

Українці за кордоном: поразки українців в Іспанії, зустріч команд Ковляра та Зотова

Для Леня це третій поспіль зіграний матч в НБА після того, як він пропустив три стартові гри сезону. У Сакраменто поки лише дві перемоги в цьому чемпіонаті в шести матчах. Наступний матч команда зіграє проти Майамі у ніч на 3 листопада.

У Європі напередодні зіграв лише один гравець збірної України – Артем Ковальов з Пієно Жвайгждес програли Шяуляю 65:81.

Артем за 11 хвилин, які провів на майданчику, набрав 3 очки (1/2 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 1 підбирання та зробив 2 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах.

Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10