Команди Пустового та Рендла пробились до чвертьфіналу Єврокубку

Дві команди українських баскетболістів пробились до четвертьфіналу Єврокубку.

В першому раунді плейоф Гран-Канарія здобула домашню перемогу над Шльонском 87:60.  Центровий Гран-Канарії Артем Пустовий провів на майданчику 17 хвилин, набрав 10 очок (5/7 двохочкових), зібрав 5 підбирань, зробив 2 блок-шоти при 4 втратах та 3 фолах.

Французький Леваллуа Метрополітен також вдома переграв Венецію 87:66. Український захисник Джером Рендл участі у грі не брав.

У Чехії Пардубіце зрівняв рахунок у серії до чотирьох перемог з Брно, вигравши четвертий матч 89:87.

Олександр Мішула за Брно провів на майданчику 33 хвилини, набрав 13 очок (0/2 двохочкових, 2/6 триочкових, 7/7 штрафних), зробив 4 підбирання, 8 передач, 1 блок-шот та 2 перехоплення при 5 втратах та 1 фолі.

Анатолій Шундель за Пардубіце провів на паркеті 27 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двохочкових, 1/5 триочкових), зробив 2 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах.

У Болгарії Спартак Плевень українського форварда Максима Корнієнко переграв Ямболь 94:73, залишаючись п’ятим у турнірній таблиці. Максим Корнієнко провів на майданчику 9 хвилин, набрав 6 очок (1/3 двохочкових, 1/1 триочкових, 1/2 штрафних), зібрав 2 підбирання при 1 фолі та 1 втраті.

В НБА Філадельфія втретє переграла Торонто нашого Сваятослава Михайлюка  в плейоф – в цей раз в Канаді в овертаймі 104:101. Українець знову не грав.

Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10