Команда Артема Пустового вийшла до фінального раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

Іспанський Обрадойро центрового збірної України Артема Пустового здобув перемогу в другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів, обігравши в непростому матчі польську Легію 74:66.

Невдала друга чверть від Обрадойро дала супернику перевагу +10, але в третій десятихвилинці команда українського центрового вирівняла гру і перед останньою чвертю рахунок був рівний, а там Обрадойро дожав суперника.

Читайте: Артем Пустовий стартував з перемоги у кваліфікації Ліги чемпіонів

Артем Пустовий вийшов у стартовій п’ятірці і загалом відіграв 25 хвилин, набравши 4 очки (0/2 двоочкові, 4/5 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 3 передачі, поставив 3 блок-шоти при 6 втратах та 4 фолах.

В останньому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів Обрадойро зіграє проти французького Страсбура у суботу, 30 вересня. Переможець цього матчу вийде до основного раунду турніру.