Київ-Баскет зміг втримати перемогу перегравши Тернопіль в овертаймі

Київ-Баскет зміг взяти своє в овертаймі після провальньої четвертої 10-хвилинки - 91:89.

Хід матчу

В першій половині Київ-Баскет зміг заволодіти гандикапом в 11 очок. Вдалося це завдяки кращій реалізації. Підопічні Айнарса Багатскіса перекидали суперника - 21 (1 триочковий) проти 15 (3 триочкових). Варто зазначити, що у складі киян всі лідери демонстрували рівну гру – 6 очок у Янга, 7 у Коренюка, 6 у Близнюка, 7 у Ковальова, 10 у Мессі та 5 у Павлова. Тернопіль не міг похизуватися тим самим – 0 балів у Кольченка і 1 у Келхона. Тягнути команду довелося Агафонову і Кальніченку, які набрали до перерви 10 і 11 пунктів відповідно.

Після відпочинку Київ-Баскет вправно тримав свою перевагу. Під кінець третьої чверті вона досягала 17 балів. Проте, в заключній частині у Тернополя відкрилося друге дихання. Команда Дмитра Забірченка за 2 хвилини до кінця заключного відрізку відіграла 15 очок відставання, а за хвилину до сирени триочковий Келхона зміг поновити паритет. Після цього команди ще набрали по 2 бали і перевели гру в овертайм.

У ньому на старті Тернопіль почав помилятися. Дві перші атаки команди завершилися втратами Югби та Буренка, що в першій ситуації призвело до двох очок від Близнюка. Окрім цього, Богдан зміг набрати ще 4 бали, а компанію з одним двохочковим в активі його склав Мессі. Влучного пострілу з дальньої від Югби, результативного проходу Буренка та одного штрафного Келхона не вистачило аби і цього разу зрівняти рахунок. Тож, перемога Київ-Баскета – 91:89.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Тернопіль. ФОК

Тернопіль – Київ-Баскет 89:91 (18:23, 18:24, 18:24, 29:12, 6:8)

Тернопіль: Буренко 12 очок + 7 підбирань + 8 передач, Югба 19 очок + 15 підбирань + 8 передач, Агафонов 18 очок + 1 підбирань + 3 передач, Кальніченко 15 очок + 1 підбирань

Київ-Баскет: Янг 10 очок + 2 підбирань + 5 передач, Коренюк 15 очок + 14 підбирань, Близнюк 15  очок + 2 підбирань + 2 передач, Ковальов 10 очок + 2 підбирань + 1 передач, Мессі 18 очок + 3 підбирань + 3 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв