Київ-Баскет здобув вольову перемогу в Южному та повів у сезонній серії з Хіміком

У южному відбулося чергове повторення минулорічного фіналу плей-оф Суперліги Парі-Матч — Хімік приймав Київ-Баскет.

За рахунок домінування у трисекундній Київ-Баскет вийшов у лідери в стартовій чверті, швидко заволодівши двозначною перевагою. Хімік мав проблеми у нападі на старті матчу, але під завісу першої чверті та у другій десятихвилинці вирівняв гру. Команда Віталія Степановського, зуміла компенсувати перевагу суперника у габаритах за рахунок енергії у захисті та організованої оборони. У нападі у господарів відмінно діяв Льюїс Салліван, який ще до великої перерви набрав 17 очок та допоміг своїй команді скоротити відставання до мінімуму — на другу половину команди виходили за рахунку 41:40 на користь киян.

Дальні влучання Марченка, Ковальова та Войналовича, а також хороший захист допомогли Хіміку утримувати лідерство протягом третьої чверті. У заключні 10 хвилин гри команди увійшли за “+4” і тут вже слово взяв Богдан Близнюк, який став справжнім ікс-фактором для гостей наприкінці гри. Захисник Київ-Баскета набрав 12 з 14 своїх очок саме у заключній чверті, а 7 поспіль очок від Петрова поставили крапку в цьому матчі.

Київ-Баскет відмінно провів вирішальний відрізок матчу і зумів виграти виїзний матч, повівши у сезонній серії з Хіміком. Головною проблемою для команди Багатскіса в цьому матчі стали втрати, за всіма іншими показниками гості були кращими за южненців.

Важко виділити найкращого у складі гостей, адже кияни зіграли у нападі дуже командно, відразу 6 гравців гостей набрали більше 10 очок.  Але 15 очок у четвертій чверті та 17 загалом від Богдана Близнюка стали ключовим внеском у позитивний результат матчу для Київ-Баскета. У господарів у другій половині Салліван зіграв менш результативно, але в підсумку став найкращим скорером Хіміка з 21 очком та 11 підбираннями в активі (РЕ 28).

Хімік наступний матч зіграє 5 лютого на виїзді проти Запоріжжя, а Київ-Баскет 7 лютого вдома прийматиме Черкаські Мавпи.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Хімік — Київ-Баскет 83:88 (16:23, 24:18, 24:19, 19:28)

Хімік: Вільямс 20, Ковальов 5, Войналович 5 + 4 передачі, Салліван 21 + 11 підбирань, Угба 13 + 5 підбирань - старт; Марченко 14, Зотов 3 + 4 передачі, Рахімшаїков 2, Козак, Клевзуник.

Київ-Баскет: Классен 8 + 13 передач, Крутоус 11, Хілл 11, Павлов 11 - 4 втрати, Коренюк 12 + 5 підбирань - старт; Близнюк 17, Петров 12 + 8 підбирань, Пустозвонов 5, Кондраков 1.

Статистика матчу

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.