Київ-Баскет здобув виїзну перемогу над непереможним Вентспілсом

Київ-Баскет проводив матч третього туру другого групового раундку Кубка Європи FIBA, в якому команда Айнарса Багатскіса без свого захисника Кейсі Шеферда грала проти непереможного латвійського Вентспілса.

Київ-Баскет програв підбирання на старті матчу, але зіграв агресивніше за суперника, пробивши 11 штрафних за першу чверть. На подальшому відрізку матчу, зокрема після великої перерви, український клуб зумів вирівняти гру на щитах, при цьому команда Айнарса Багатскіса більше за суперника набирала очки саме через фарбу, про що свідчили показники Петрова та Хілла, які були найрезультативнішими у складі киян протягом матчу. Але якщо американець працював здебільшого у трисекундній, то український бігмен допоміг своїй команді виграти третю чверть трьома влучними атаками з-за дуги, допомігши киянам відігратись з "-10".

Команда Айнарса Багатскіса, отримавши психологічну впевненість, омформила міні-ривок на старті четвертої десятихвилинки (7:2). Заволодівши перевагою, український клуб дозволив супернику лише одного разу зрівняти рахунок і в підсумку втримав перможний результат. Заключні секунди матчу розтягнулись на хвилини — команди довго пробивали тактичні фоли і команда Багатскіса впоралася з нервами, вигравши матч з рахунком 81:78.

Ключовими влучаннями гостей у четвертій чверті стали триочкові від Крутоуса та від того ж Петрова, який став справжнім ікс-фактором киян у другій половині матчу. Реалізувавши після великої перерви 4 з 7 триочкових, Петров завершив матч з 16 очками та 7 підбираннями в активі (РЕ 18). Найкращим у складі українського клубу став Кіндал Хілл, який оформив дабл-дабл 18 очками та 10 підбираннями (РЕ 25). Ефективно відіграв і новачок киян Марек Классен, який до 10 очок додав 6 підбирань та 5 передач (РЕ 14).

Краща реалізація триочкових, хороший захист на дузі та вдала кінцівка матчу дозволили киянам перервати 8-матчеву переможну серію Вентспілса та стати одноосібним лідером групи К з трьома перемогами у трьох матчах. Наступну гру на євроарені кияни зіграють вдома у Палаці спорту 22 січня проти нідерландського Зволле (квитки тут).

Кубок Європи FIBA. Другий раунд, 3-й тур

Вентспілс, Латвія

Вентcпілс (Латвія) - Київ-Баскет (Україна) 78:81 (21:20, 24:18, 17:22, 16:21)

Вентcпілс: Вітолс 13 + 4 передачі, Уошпан 10 + 4 передачі, Лютер 3 + 8 підбирань, Гулбіс 3 + 6 підбирань, Чаварс 12 + 10 підбирань + 5 блок-шотів — старт; Шортс 6, Кауфманіс 8, Яунземс 2, Закіс 4 + 5 підбирань, Я. Берзіньш 7

Київ-Баскет: Классен 10 + 6 підбирань + 5 передач, Крутоус 7, Хілл 18 + 10 підбирань, Павлов 8 + 2 блок-шота, Коренюк 8 - старт; Близнюк 13, Заєць, Кондраков, Пустозвонов 1, Петров 16 + 7 підбирань + 3 блок-шоти

Тренер киян прокоментував перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет програв у першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА: відео топ-моментів
Відповідне голосування стартувало на сайті ФІБА
Київ-Баскет - Каршияка: поспішайте придбати квитки на матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Українська та турецька команди зіграють 4 березня перший єврокубковий матч плей-оф
Каршияка перемогла перед візитом до Києва
Київ-Баскет та Каршияка зіграють 4 березня перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА