Київ-Баскет з рекордом здобув п`яту перемогу поспіль

Київ-Баскет переміг вдома Харківських Соколів у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 116:94.

Хід матчу
Господарі не стали інтригувати і з самого початку піддали гостей суттєвому ігровому тиску. Найпомітнішим в дебюті у господарів були українці: Коренюк, Близнюк, Мішула. Злагодженими командними зусиллями кияни вже за першу чверть набрали 35 очок, понад вдвічі випередивши харків`ян.

Та суттєва перевага, схоже, зарано заспокоїла гравців Айнарса Багатскіса. Відтак харків`яни змогли додати швидкості та агресії, що дозволило за підсумками другої чверті відіграти 8 очок відставання з 19-ти.

Однак третя чверть остаточно зняла питання щодо можливостей команд. Кияни знову набрали 35 очок, на що харків`яни змогли відповісти 21-м. Господарі переважали гостей практично за всіма ігровими показниками. Зокрема буквально розстрілювали з-за дуги: 11 реалізованих кидки з 24-х до середини заключної чверті.

У заключній чверті суттєвих змін не сталося. Кияни впевнено довели поєдинок до п`ятої поспіль перемоги в сезоні, побивши заодно рекорд результативності, який не протримався і години після перемоги Прометея в Миколаєві.

Герої матчу
Найвагоміший внесок у загальнокомандний успіх зробили Близнюк з Коренюком. Сім реалізованих триочкових на двох здобули Мішула з Янгом.

Наступний матч
У наступному поєдинку Київ-Баскет грає 25 жовтня вдома проти Дніпра. Соколи того ж дня гратимуть у Львові проти Тернополя.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

23 жовтня
Київ. 20:00

Київ-Баскет – Харківські Соколи – 116:94 (35:16, 20:28, 35:21, 26:29)
Київ-Баскет: Коренюк 18о + 9пд, Мішула 18, Янг 17о + 5пр, Близнк 14о + 8пд + 6пр, Джейкобсон 13, Мейсі 12о + 6пр, Павлов 7о + 6пр, Крутоус 7, Ковальов 6, Сидорук 2, Тамм 2.
Харківські Соколи: Чумаков 21, Тарасенко 18, Денді 15о + 6пд, Боггс 12, Місяць 9о + 6пд, Шевченко 9, Граф 6, Бояркін 2о + 6пр, Мусієнко 2.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату