Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА

Київ-Баскет програв вдома турецькій Каршияці в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА – 71:89.

Напередодні поєдинку експерти віддавали господарям малувато шансів на перемогу. Усвідомлюючи потужність суперника, в тренерському штабі кияни акцентували увагу на тому, аби не дозволити гостям максимально використовувати свої сильні сторони.

Починали в господарів Коренюк, Петров, Хілл, Близнюк, Шеферд. Хілл потішив уболівальників киян першими очками в поєдинку. Уже за кілька атак вперед пішли гості. Однак щільний захист киян не дозволяв гравцям Каршияки максимально ефективно використовувати їхній чи не головний козир – швидкість. Практично увесь час стартової 10-хвилинки команди йшли рівно. А ефектну крапку в чверті поставив дальнім влучанням Классен. Кияни з мінімальною перевагою почали з виграної чверті.

Певний час у другій чверті боротьба продовжувалася подібним чином. Та все ж гості зуміли піймати кілька моментів, коли кияни дещо втрачали зосередженість. Тайм-аути від Айнарса Багатскіса стабілізували становище на майданчику, але в підсумку на велику перерви гості вже мали 8 очок переваги.

Мали гості перевагу і за основними статистичними показниками – реалізацією та підбираннями.

По перерві суттєвих змін у боротьбі на майданчику не відбулося. Переважаючи господарів під щитами турки підтримували комфортну для себе різницю. Втім хоча й з мінімальною перевагою в одне очко, але кияни виграли ще одну чверть. До цього впродовж усієї турнірної дистанції в матчах проти Каршияки це вдавалося лише бельгійському Спіру-Баскет, який в підсумку завдав туркам поразки (76:81).

Та повторити досягнення бельгійців українцям не вдалося. Турки продовжували щільно опікати лідерів господарів, контролюючи щити. То ж у заключній 10-хвилинці вони впевнено довели поєдинок до перемоги.

Матч-відповідь відповідь відбудеться в турецькому Ізмірі 11 березня.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
1/4 фіналу. Матч 1

4 березня
Київ. 19:30

Київ-Баскет (Україна) – Каршияка (Туреччина) – 71:89 (21:20, 19:28, 20:19, 11:22)
Київ-Баскет: Близнюк 16, Пустозвонов 13, Коренюк 10, Хілл 9, Классен 6, Петров 5, Павлов 5, Шеферд 4, Крутоус 3, Кондраков
Каршияка: М’Байє 16, Морган 16, Тріше 16, Тейлор 13, Кеннеді 11, Ерден 9, Крокер 8, Їлдирим, Бітім

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає