Київ-Баскет впевнено переміг Миколаїв на виїзді

МБК Миколаїв у своєму другому матчі в сезоні приймав столичний Київ-Баскет, який до цієї виїзної гри підходив із трьома перемогами в активі після трьох зіграних матчів.

Команда Айнарса Багатксіса вже в дебюті поєдинка заволоділа перевагою, яку не відпускала до великої перерви. Гості виглядали переконливіше у трисекундній, набравши 20 з 37 очок за половину саме з фарби. Зайвий раз підтверджують це 10 очок Коренюка за підсумками двох чвертей.

Господарі атакували з гри з меншим відсотком, аніж суперник, та припустились трохи більшої кількості втрат. Головною зброєю команди Берестнєва у першій половині став Дарнелл Едж, який на велику перерву пішов із 16 очками в активі, а також ефектним влучним базером з сиреною наприкінці другої чверті.

Другу частину матчу команди починали за рахунку 37:34 на користь гостей, які так і залишились у ролі наздогоняючих до кінця матчу. Кияни контролювати хід гри до її завершення і вирішальний ривок оформили у четвертій чверті, за яку набрали вражаюче 31 очко. Напад колектива Багатскіса працював, як завжди, командно — всі гравці, які виходили на майданчик набрали очки, і відразу шестеро відзначились двозначними цифрами. Гості заверишили матч із 22 результативними передачами в активі.

Київ-Баскет краще атакував з усіх дистанцій та якісніше відіграв у захисті, здобувши абсолютно логічну та заслуговану перемогу — 88:72. Миколаїв виглядав краще, ніж у матчі проти Тернопіля, але на більше поки що команди Берестнєва не вистачило.

У киян варто відзначити капітана команди Богдана Близнюка, який став найефективнішим гравцем матчу з 10 очками, 7 передачами та 5 підбираннями (РЕ 19). У Миколаєва 19 балів набрав Дарнелл Едж, а Клим Артамонов записав до активу дабл-дабл — 10 очок + 11 передач.

Миколаїв свій наступний матч зіграє 23 жовтня вдома проти Прометея, а Київ-Баскет у цей же день також на своєму майданчику протистоятиме Харківським Соколам.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Миколаїв, СК Надія

Миколаїв — Київ-Баскет 72:88 (16:20, 18:17, 17:20, 21:31)

МБК Миколаїв: Артамонов (10 + 11 передач), Едж (19 - 4 втрати), Дубоненко (3), Конате (16 + 7 підбирань), Кушніров (14 + 7 підбирань) - старт: Адедіран (9), Хохоник (1 ), Заплотинський

Київ-Баскет: Янг (12), Близнюк (10 + 5 підбирань + 7 передач), Ковальов (10), Павлов (10 + 5 підбирань), Коренюк (14 + 6 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Джейкобсон (11), Мішула (6), Мессі (6 + 6 підбирань + 6 передач), Крутоус (5), Сахнюк (4).

БК "Київ-Баскет" без особливих проблем здобуває свою чергову перемогу в «Суперлізі Паріматч»

ФБУ відхилила протест Будівельника
Кияни оскаржували результат поєдинку Суперліги Паріматч проти Харківських Соколів
Дніпро підсилився форвардом збірної України
В’ячеслав Бобров повернувся з Іспанії до України
У Запоріжжі підбили підсумки старту в Суперлізі Паріматч: відео
Відео20.10.2020
Команда Валерія Плеханова здобула три перемоги в трьох поєдинках
Тернопіль зіграє домашні матчі проти Дніпра та Харківських Соколів у Львові
Місто, яке представляє команда Дмитра Забірченка, знаходиться у “червоній зоні”
Підопічні Олега Манойленка на останніх секундах переграли киян - 79:77
Запоріжжя подовжив переможну серію в матчі з Хіміком: відео коментарів після гри