Київ-Баскет впевнено переграв вдома Прометей

Київ-Баскет переміг вдома Прометей в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 82:63

Хід матчу
Очікувану боротьбу лідерів та одних з головних претендентів на нагороди чемпіонату вболівальники побачили в дебюті зустрічі. У першій 10-хвилинці гості ще намагалися не відпускати господарів далеко.

Та вже з другої чверті тиск киян посилився й кам’янчанам стало важче його стримувати. Відтак до великої перерви господарі здобули 10 очок переваги. Найбільше зусиль до цього доклали Шеферд та Классен, який реалізував за першу половину 3 триочкових з чотирьох.

По перерві кияни продовжували впевнено тиснути на суперника й додали ще 12 очок до загальної різниці. Господарі впродовж всього ігрового часу переважали суперника в реалізації. Особливо відчутною вона була за триочковими – 11 проти 6.

Відтак кияни здобули вже 14-ту перемогу в сезоні, ще більше ущільнивши становище в верхній частині турнірної таблиці.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим у підсумку став Классен – 14 очок. При цьому він реалізував 4 з семи триочкових – понад третину загальнокомандних.

Наступний матч
Київ-Баскет наступний матч грає 27 лютого в Миколаєві. Прометей того ж дня гратиме в Запоріжжі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

14 лютого
Київ. 19:00

Київ-Баскет – Прометей (Кам’янське) – 82:63 (21:19, 22:14, 26:14, 13:16)
Київ-Баскет: Классен 14о + 6пр, Шеферд 13, Хілл 12, Близнюк 10о + 6пд +5пр, Коренюк 8о + 8пд, Крутоус 7, Пустозвонов 7, Павлов 6о + 6пд, Петров 5о + 6пд, Заєць
Прометей: Крік 10, Маєрс 10, Лукашов 9, Міллер 8о + 8пд, Сидоров 8, Конате 7о + 5пд, Едвін 4о + 7пд, Отверченко 4, Мальчевський 3, Місяць, Кривцов, Антипов

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату