Київ-Баскет в Луцьку обіграв Політехніку-Галичину

Столичний Київ-Баскет обіграв Політехніку-Галичину 79:75 в Луцьку в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

В першій половині гри Київ-Баскет агресивніше грав у фарбі, але львів'яни намагались відповідати швидкими атаками і зробили акцент на дальні кидки. За рахунок цього майже до кінця другої чверті на майданчику була рівна боротьба – жодна з команд не відривалась більше ніж на 5 очок. Лише в кінцівці другої чверті кияни оформили перевагу в 8 очок і на велику перерву команди пішли за рахунку 43:37.

В третій чверті Київ-Баскет зумів розвинути свою перевагу і в якийсь момент перевага команди Володимира Холопова сягнула +14, але кінцівка чверті залишилась за Політехнікою-Галичиною, яка зробила ривок 10:0, повернувши інтригу до гри.

В останній чверті Політехніка-Галичина приблизилась до киян на мінімальну відстань, але Київ-Баскет повернув контроль над грою і за дві хвилини до кінця вів +9. Львів'яни скоротили відрив до чотирьох очок за 20 секунд до кінця, але на більше не спромоглись.

Найкращим гравцем матчу у складі киян став Антон Мусіенко, який набрав 17 очок, зробив 1 підбирань та 5 передач. Найрезультативнішим у Київ-Баскета був Роман Новіков з 21 очком. У Політехніки-Галичини 23 очки набрав Едуард Федчук, 20 очок – у Михайла Горобченко. Вони реалізували 5 і 4 триочкових кидків відповідно.

Київ-Баскет виграв 7 гру з 8 в сезоні і першу поза межами Києва, займаючи третє місце в турнірній таблиці. Палітехніка-Галичина – п’ята з 3 перемогами в 7 матчах.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Київ-Баскет - Політехніка Галичина 79:75 (22:22, 21:15, 21:23, 15:15) / статистика

Київ-Баскет: Заплотинський 13 + 6 підбирань, Кісільчук 8 + 7 підбирань, Кошеватський 7 + 5 передач, Мусієнко 17 + 11 підбирань + 5 передач, Новіков 21 + 6 підбирань – старт; Юрченко 13 + 6 підбирань, Базилєв 0, Дюпін 0.

Політехніка-Галичина: Полюляк 5 + 5 передач, Федчук 23, Бережний 12 + 11 підбирань, Тіщенко 9, Горобченко 20 + 9 передач – старт; Кич 2, Бартоломеєв 2, Крамар 2, Ковальчук 0, Пилип 0

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.