Київ-Баскет розпочав сезон з домашньої перемоги

Київ-Баскет переміг вдома Одесу в стартовому поєдинку нового сезону Суперліги Паріматч – 74:54.

Хід матчу
Більшу частину часу першої половини матчу на майданчику тривала рівна боротьба. Кияни лише на якусь мить вийшли вперед на 5 очок, однак підтримати темп не змогли. Лише наприкінці першої половини після триочкового Джейкобсона певна перевага господарів матеріалізувалася на табло. Після ще одного влучання американця й успішної атаки Коренюка кияни забезпечили на перерву 9 очок відриву.

Уже з другої половини попри спроби гостей змінити перебіг поєдинку, різниця в рахунку невпинно зростала на користь киян.

Ледь не єдиним ігровим компонентом, де ще переважали одесити, були триочкові. На середину заключної 10-хвилинки гравці Олега Юшкіна реалізували їх вдвічі більше, ніж господарі. Та цього було надто мало, бодай для спроб вирівняти ситуацію.

Саме дальнє влучання Новікова на якусь мить в середині заключної чверті додало запалу одеситам. Вони на 8 очок скоротили відставання. Однак остаточного перелому не сталося. Кияни продовжили спокійно прямувати до перемоги. У підсумку команда Айнарса Багатскіса досягла мети.

Герої матчу
У переможців найпомітнішими на майданчику були Янг та Ковальов. Останній особливо корисним був у другій половині, піймавши свою гру. У одеситів найбільше зусиль в поєдинку проти колишньої команди доклав Кондраков.

Наступний матч
Кияни наступний матч грають уже 10 жовтня вдома проти Хіміка. Одеса того ж дня гратиме вдома проти Тернополя.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

8 жовтня
Київ. 20:00

Київ-Баскет – Одеса – 74:54 (14:16, 18:7, 22:16, 22:15)
Київ-Баскет: Ковальов 13о + 7пд, Янг 10о + 6пд + 5пр, Джейкобсон 9о + 5пд, Мессі 9о + 7пр, Коренюк 8о + 6пд, Павлов 7о + 9пд, Близнюк 6о + 5пд, Мішула 5, Крутоус 5, Сахнюк 2, Сидорук, Тамм.
Одеса: Кондраков 15о + 7пр, Новіков 9о + 6пд, Прокопенко 8, Блейлок 6, Брендон 5, Браун 4о + 8пд, Носков 3, Давидюк 2, Заєць, Воєвода.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.