Київ-Баскет розгромив Дніпро в матчі-відкритті Кубка Прометея

Київ-Баскет здобув впевнену перемогу над Дніпром в стартовому матчі Кубка Прометея, який стартував у Слобожанському.

Хід матчу

Кияни почали зустріч триочковим Вудсона, але дніпряни відповіли своїми влученнями з-за дуги від Зотова (двічі) і Вона, завдяки чому Дніпро пішов у відрив на 4 очки. З такою перевагою команда вигравала майже всю першу чверть, але в кінцівці Київ-Баскет зумів зрівняти рахунок. Лише зароблені штрафні Саноном, один з яких він реалізував, дозволили Дніпру виграти першу чверть 24:23.

А ось першу половину гри команди завершили за переваги команди Багатскіса - за хвилину до кінця Вудсон реалізував триочковий кидок і його команда пішла на перерву, виграючи 38:35.

Рівна боротьба тривала до середини третьої чверті, коли Київ-Баскет зробив ривок з 44:43 до 55:45. Вочевидь, позначилося, що для Дніпра це був тільки перший матч на зборах, тоді як кияни вже провели два матчі на турнірі в Польщі. Лише два попадання Тимофеєнка зі штрафних трохи скрасили кінцівку  чверті - 55:47.

В останній четверті Київ-Баскет нарощував свою перевагу, яка до кінця матчу дотягала +21 - 75:54.

Наступні матчі

Завтра, 3 вересня, Дніпро зіграє проти Запоріжжя (початок о 16:30), а Київ-Баскет буде протистояти Прометею (початок о 19:00)

Кубок Прометея. Слобожанське, СК Слобожанське

“Киев-Баскет”: Томпсон 14 + 6 передач, Скапінцев 12 + 6 підбирань + 3 передачі, Войналович 12, Гарретт 10 + 6 підбирань, Ковальов 4 — старт, Вудсон 13, Анікієнко 6 + 5 підбирань, Вашингтон 4 + 5 підбирань, Тиртишник 0, Шевчук 0

Дніпро: Зотов 16, Крутоус 7, Вон 6 + 3 підбирання, Кравцов 4, Тимофеєнко 2 + 5 підбирань — старт, Санон 13 - 4 втрати, Бобров 2 + 3 підбирання, Шундель 2, Павлов 2, Купер 0, Колдомасов 0, Закурдаєв 0

Відео матчу

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.