Київ-Баскет програв Вентспілсу і вийшов у плей-оф Кубка Європи з другого місця

Єдиний представник України на євроарені Київ-Баскет приймав Вентспілс у вирішальному матчі 6-го туру другого раунду Кубка Європи ФІБА.

Київ-Баскет програв першу чверть, відпустивши суперника вперед. Кияни не впорались із пік-н-ролом латвійців, пропустивши серію очок у фарбі. При цьому команда Багатскіса провела невдалий відрізок у нападі, дозволивши Вентспілсу отримати двозначну перевагу на старті матчу.

Але вже у другій чверті кияни зуміли змінити хід гри. Господарі додали енергії на обох половинах майданчику, відмінно відпрацювали у захисті і, як результат, наздогнали суперника. Ривок 17:5 дозволив Київ-Баскету вирівняти гру — половину команди завершили за 2 очок переваги гостей.

Після великої перерви знову латвійці зуміли повернути собі впевненість за рахунок захисту. Команда Висоцкіса-Рубеніса у першій половині дозволила киянам проатакувати з-за дуги за 45% реалізації кидків з гри, але у другій частині матчу гості провокували у Київ-Баскета важкі атаки. Хорошу гру проводив Сергій Павлов, який вдало працював на пік-н-ролах із Классеном, однак бажаної підтримки від задьої лінії представники фронткорту киян не отримали. У гостей навпаки традиційно корисно у нападі зіграв тандем американців Шортс-Вешпун, отримали латвійці і підтримку від бігменів Закиса та Лютера.

Команди входили у заключну хвилину за “+10” для гостей. Два дальніх влучання від господарів — відзначились Крутоус та Классен — дали надію вболівальнкам, однак на більше команди Айнарса Багатскіса не вистачило. Більш результативна гра суперника у фарбі та у швидких відривах стала проблемою для Київ-Баскета, який зазнав поразки з рахунком 80:88.

У господарів найкращим в цьому матчі став Сергій Павлов, який до 20 очок за 9/13 реалізації кидків з гри. В свою чергу, 22 очка Шортса стали головною проблемою для українського клуба.

Таким чином, Київ-Баскет з 4 перемогами у 6 матчах посів друге місце у групі “К” та у першому раунді плей-оф — 1/4 фіналу — зіграє проти турецької Каршияки, яка виграла всі 6 матчів другого раунду. Перший матч проти турків команда Айнарса Багатскіса зіграє вдома, а у другій грі протистоятниме потужним туркам на виїзді.

Кубок Європи FIBA. Другий раунд, 6-й тур

Київ, Палац спорту

Київ-Баскет — Вентспілс 80:88 (15:23, 24:18, 15:20, 26:27)

Київ-Баскет програв битву за першість у групі: відео топ-моментів проти Вентспілса

Київ-Баскет зіграє заключний матч другого етапу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет та Вентспілс розіграють перше місце в групі: пригадуємо першу зустріч команд