Київ-Баскет переміг Харківських Соколів

Київ-Баскет переміг першоліговський склад Харківських Соколів – 135:35.

Хід матчу

Цього разу першоліговський склад Харківських Соколів екзаменував Київ-Баскет. Вже на старті підопічні Айнарса Багатскіса заволоділи впевненим гандикапом +17 і з кожною чвертю лише нарощували свою перевагу. У першій 10-хвилинці кияни 14 разів влучили з гри, з яких 5 пострілів з дальньої відстані. На це Соколи відповіли сімома влучаннями (1 триочковий).

В другій чверті Київ-Баскет зробив ще 10 (3 триочкових) влучних пострілів, тоді як їхні суперники – 2. Фаворити матчу домінували під щитом, зробивши тільки в першій половині 36 підбирань. У харків’ян – 15.

Після перерви сценарій поєдинку не змінився. Київ-Баскет продовжував домінувати. У підсумку лідер турнірної таблиці Суперліги зробив 53 влучні постріли, 61 підбирання та 35 передач. Це дозволило їм перемогти – 135:35.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ. ПС Венето

Київ-Баскет – Харківські Соколи 135:35 (33:16, 26:4, 36:9, 40:6) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Київ-Баскет: Коренюк 13 очок + 6 підбирань, Мессі 14 очок + 1 підбирань + 8 передач, Крутоус 21 очок + 4 підбирань + 5 передач, Мішула 6 очок + 3 підбирань + 6 передач, Джейкобсон 24 очок + 4 підбирань + 1 передач, Тібодо 24 очок + 11 підбирань + 3 передач

Харківські Соколи: Іскендеров 4 очок + 4 підбирань, Мозуль 10 очок + 2 підбирань, Мусієнко 4 очок + 2 підбирань + 3 передач, Ларін 6 очок + 3 підбирань + 5 передач, Бондаренко 11 очок + 4 підбирань