Київ-Баскет переграв Будівельник, а Тернопіль втримав перемогу над Черкаськими Мавпами

У Суперлізі Windrose завершилися суботні матчі п'ятого ігрового тижня регулярного чемпіонату.

У першому поєдинку ігрового дня Київ-Баскет у першому столичному дербі сезону виявився сильнішим за Будівельник - 70:75

Хід матчу
З початком поєдинку швидше адаптувалися до гри номінальні гості. З середини стартової чверті гравці Київ-Баскета захопили невелику перевагу. Лідером атак жовто-чорних став Дерріл Вудсон. Він же став найрезультативнішим на майданчику за першу половину – 11 очок.

Гравці Айнарса Багатскіса влучніше атакували з середньої відстані, перевершили суперника за підбираннями та перехопленями. Як результат, Київ-Баскет виграв першу половину в п`ять очок.

За третю чверть дистанція між суперниками не змінилася. При цьому в номінальних господарів пішов кидок у лідера результативності Джиана Клавелла, який за всю першу половину мав лише 8 очок. Натомість після чотирьох хвилин заключної чверті в нього вже було 25 очок, 5 триочкових з 11 спроб. Він став найрезультативнішим на майданчику, а Будівельник до мінімуму скоротив відставання від гостей.

Втім Київ-Баскету знайшлося, чим відповісти на активність Клавелла, тож гості зберігали невелику перевагу. Ключовим фактором гри гостей на заключних хвилинах став Кеффі. Будівельник до останнього намагався врятуватися, однак ні хвилинна пауза, ні тактика фолів не допомогли уникнути поразки в першому столичному дербі сезону.

Герої матчу
У переможців найкращим став Майкл Кеффі – 16 очок, 5 підбирань. Господарям цього разу не вистачило для успіху 34 очка Джиана Клавелла.

Наступний матч
Будівельник наступний матч грає 28 жовтня в Харкові. Київ-Баскет наступного дня гратиме вдома проти Одеси.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

23 жовтня

Київ. 14:00
Будівельник – Київ-Баскет – 70:75 (15:17, 13:16, 19:19, 23:23)

Будівельник: Клавелл 34о + 5пд + 6пр, Браун 11о + 9пд, Гордон 10о + 7пд, Гутман 2, Кобець – старт; Апшоу 9о + 5пд, Прокопенко 2о + 5пд, Близнюк 2, Козлов.

Київ-Баскет: Кеффі 16о + 5пд, Ковальов 13о + 8пд, Вудсон 11о + 6пд, Анікієнко 8о + 5пд, Гаррет 3о + 6пд – старт; Вашингтон 11о + 7пд, Тиртишник 7, Скапінцев 4, Томсон 2.

В іншому матчі ігрового дня Тернопіль оформив другу перемогу у сезоні. Підопічні Дмитра Забірченка у непоступливому поєдинку здолали Черкаські Мавпи - 55:57.

Хід матчу

Гості значно гірше розпочали матч. За першу половину стартової 10-ти хвилинки підопічні Дмитра Забірченка набрали лише 1 очко, тоді, як Мавпи – 7. Та надалі Тернопіль перехопив ініціативу і не лише швидко наздогнав суперника у рахунку, але й виграв чверть з перевагою у + 3.

На початку другого ігрового відрізку команди продовжили грати на низьких обертах, зокрема за перші дві хвилин ані Мавпи, ані Тернопіль не набрали жодного очка. Однак, до великої перерви гості спромоглися збільшити свою перевагу до 8 пунктів.

Відпочинок більше пішов на користь команді Максима Міхельсона, яка після перерви перехопила ініціативу та скоротила відставання перед заключною чвертю до 3 пунктів.

У заключному ігровому відрізку було багато боротьби та низька реалізація. Однак, у підсумку, Тернополю вдалося втримати хитку перевагу й здобути перемогу – 55:57.

Найкращий гравець

MVP матчу став гравець Тернополя Максим Луценко – 15 очок, 5 підбирань, 3 передачі (РЕ 20)

Наступні матчі

Тернопіль 29 жовтня прийме Хімік, натомість Черкаські Мавпи 30 числа навідаються у гості до Харківських Соколів.

23 жовтня

Черкаси. 15:00

Черкаські Мавпи – Тернопіль 55:57 (12:15, 10:15, 21:16, 12:11)

Черкаські Мавпи: Попов 0 + 2 підбирання, Ткаченко 6 + 6 підбирань, Первіс 9 + 2 підбирання, Конате 10 + 5 підбирань, Максвелл 11 + 10 підбирань – старт, Хамільтон 7 + 6 підбирань, Кольченко 9, Балабан 0, Бондаренко 0,  Сергеєв 3.

Тернопіль: Кларк 3 + 1 підбирання, Бояркін 0 + 4 підбирання, Фурстингер 8 + 5 підбирань, Дашич 7 + 9 підбирань, Долежай 6 + 1 підбирання – старт, Гріффін 9 + 2 передачі, Луценко 15 + 5 підбирань, Сандул 5 + 11 підбирань.

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 блок-шотів