Київ-Баскет бере переконливий реванш за попередні поразки

Головними ньюзмейкерами перед матчем Київ-Баскет – Хімік були чинні чемпіони. Тут звістка про травму Рябчука і те що вні не приїхав на гру. Тут за пару годин приходить інформація що у грі може зіграти «старий новачок» южненців Кріс Джонс і він уже у столиці України, це усе додавало додаткової інтриги поєдинку команд які претендують на топові позиції.

Початок гри сюрпризом не став, рівна боротьба із почерговим лідерством обох суперників без великих ривків і провалів. Дещо виділявся на початку гри Кирило Марченко, який закинув пару дальніх. Ривок хіміки проґавили на третій хвилині другої чверті. Найбільше доклався до нього колишній гравець Южного В’ячеслав Петров, який за неповних 7 хвилин на майдачнику заробив 11 очок. Дальніми його підтримали Шеперд і Пустозвонов. Не скажеш, що у ці хвилини гості погано захищалися, проте дуже скоро їхня відставання сягнуло 20 очок. Причина лежала у край низькій результативності команди Віталія Степановського. Питання порятунку гри залежало від того чи зможе «Хімік» розв’язати цю проблему.

Усі потуги южненців у цьому напрямку були марними. У другій половині матч продовжували контролювати кияни. Знайти гравця, який зміг би стати лідером команди у цій ситуації чинним чемпіонам так і не вдалося до того ж вони робили рівно на третину менше підбирань. Без над зусиль Київ – Баскет довів справу до логічного завершення. Ця перемога стала першою для киян над «Хіміком» ще з часів фіналу Суперліги Парі-Матч минулого року.

Суперліга Парі-Матч. Київ. ПС Венето. 6 грудня.

Київ-Баскет – Хімік 91:56 (19:17, 27:12, 19:17, 26:10)

Київ-Баскет: Шеперд 16 + 4 підбирання, Павлов 12 + 7 підбирань, Близнюк 12 + 5 підбирань, Пустозвонов 12 + 2 підбирання, Петров 11 + 3 підбирання, Коренюк 9 + 5 підбирань.

Хімік: Марченко 12 + 2 блоки, Салліван 9 + 4 підбирання, Югба 8 + 4 підбирання, Войналович 7 + 6 підбирань.

Герой матчу: Цього разу обійшлося геройських вчинків, але відзначимо 16 очок Шепарда за неповних 19 хвилин із реалізацією 6 із 8 з гри і 2 із 2 на лінії штрафних.

Наступні зустрічі: Щільний графік киян продовжить зустріч із одеситами, цієї неділі о 18:00 у ПС Венето. Цього ж дня відбудеться можливе повернення Кріса Джонса до лав «Хіміка», статися це може у Черкасах.

Команда Олега Юшкіна так і не змогла наздогнати гостей
Київ-Баскет здобув вольову перемогу в Южному та повів у сезонній серії з Хіміком
Одеса перемогла вдома Київ-Баскет
Команда Олега Юшкіна здобула 10-ту перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч
Черкаські Мавпи вперше в сезоні перемогли Хімік
Чемпіон України зазнав домашньої поразки
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 24 січня
Відео24.01.2020
Хімік підсилився екс-форвардом Черкаських Мавп та розігруючим Миколаєва
Чемпіон України додав двох гравців до складу команди на другу частину регулярного чемпіонату
Суперліга Парі-Матч: відео топ-10 моментів 16-19 січня