Хімік здолав Петерсона та спротив Миколаєва

Хімік переміг вдома Миколаїв у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 73:70.

Хід матчу
Попри зустріч суперників з різних частин турнірної таблиці, один з яких ще й чинний чемпіон, боротьба виявилася досить важкою. З початку матчу команди ніби помінялися місцями. Саме гості змушували господарів наздоганяти.

На користь Хіміка ситуація почала змінюватися з виходом на майданчик новачка Келвіна Готфрі. У южненців помітно додалося агресії в атаці. Сам легіонер почувався на майданчику досить впевнено, відмінно розуміючи партнерів. Рахунок невпинно почав змінюватися на користь чемпіона. А вибух активності від Войналовича дозволив Хіміку вперше відірватися на шість очок.

Загалом перша половина принесла господарям загальні 8 очок переваги. По стільки ж очок набрали в южненців той же Готфрі та Югба. Однак у гостей Квентін Петерсон за той час набрав уже 14 очок. Господарі не завжди встигали завадити йому атакувати кільце.

Початок другої половини дещо приголомшив господарів. Миколаївці швидко відіграли відставання та вийшли вперед. Лише втома гостей наприкінці чверті дозволила господарям забезпечити чотири очка запасу перед заключною 10-хвилинкою.

Наприкінці зустрічі вже господарі йшли вперед у рахунку, а гості намагалися наздоганяти. Миколаївці до останнього зберігали шанси на загальний успіх, однак давалася взнаки втома. Наполегливому Петерсону не вистачало підтримки партнерів.

Відтак Хімік все ж довів зустріч до 13-ї перемоги в сезоні.

Герої матчу
У переможців впевнено дебютував Готфрі – 14 очок. А найрезультативнішим став уже досвідчений в команді Салліван, який встигав атакувати і захищатися – 17 очок, 15 підбирань. У гостей вже звично продуктивно зіграв Петерсон – 22 очка, 8 підбирань. Підтримки Адедирана (10 очок, 10 підбирань) не вистачило для загального успіху Миколаєва.

Наступний матч
Хімік у наступному поєдинку гратиме 28 лютого в Дніпрі. Миколаїв до перерви на матчі збірної ще зіграє 15 лютого в Одесі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

13 лютого
Южне. 18:00
Хімік (Южне) – Миколаїв – 73:70 (17:17, 25:17, 15:19, 16:17)
Хімік: Салліван 17о + 15пд, Годфрі 14, Марченко 13, Войналович 11о +5пд + 7пр, Югба 8о + 10пд, Зотов 4, Вільямс 4, Ковальов 2, Козак
Миколаїв: Петерсон 22о + 8пд + 5пр, Приймак 15, Адедиран 10о + 10пд, Давидюк 9о + 5пд, Луценко 7, Хохоник 7, Юрченко, Мещеряков

Уболівальники Харківських Соколів обрали найкращого гравця команди за сезон
Чемпіонат України серед команд Суперліги Парі-Матч дочасно завершено через пандемію коронавірусу
Володимир Дубинський: Прометей веде переговори з відомими тренерами
Президент Прометея підбив підсумки дебютного сезону в Суперлізі Парі-Матч
Столична битва Київ-Баскета та Одеси: неймовірний трилер з трьома овертаймами
Пригадуємо один з найкращих поєдинків сезону в Суперлізі Парі-Матч
Віталій Черній: Миколаїв міг додавати і бути не там, де опинився за підсумком сезону
Головний тренер корабелів — про чемпіонат Суперліги Парі-Матч, що минув
Лікар БК Хімік: ізоляція та санобробка – основа карантину
Лікар южненської команди Артур Іноземцев дав поради щодо максимально ефективного дотримання карантину під час пандемії
Найкращі передачі сезону: топ-10 асистів Суперліги Парі-Матч
Чергова порція хайлайтів реуглярного чемпіонату, що минув
Індивідуальні нагороди роздано: всі володарі персональних призів за підсумками сезону Суперліги Парі-Матч
Нагадуємо, кого було визначено за підсумками скороченого сезону в елітному дивізіоні
Льюїс Салліван: хотіли виграти ще одне золото для Хіміка
Американський форвард южненців — про минулий сезон Суперліги Парі-Матч
Федерація баскетболу України оголошує конкурс на дизайн чемпіонських перснів
Нагородний комплект для чемпіонів Суперліги Парі-Матч буде посилено
Найкращі асистенти чемпіонату: рекорди сезону Суперліги Парі-Матч
Рейтинг найкращих гравців за результативними передачами
Олег Юшкін: хтось говорив, що Одеса стрибала вище голови, але це лише за рахунок самовіддачі