Хімік здобув важливу домашню перемогу над Одесою

Хімік приймав Одесу в заключному четвертому матчі сезонної серії - стратегично важливому в плані турнірної боротьби для сусідів по таблиці.

Важливий ривок команда господарів зробила ще в першій чверті, яку виграла 29:14, а в другій десятихвилинці Хімік зумів втримати двозначну перевагу перед великою перервою. Ключова перевага южненців була у передній лінії: результативна гра фронткорту господарів Годфрі-Салліван-Войналович стала серйозною проблемою для одеситів, які програли боротьбу у трисекундній. При цьому Хімік мав кращий відсоток реалізації кидків з гри, краще рухав м’яча та виграв підбирання, отримавши відповідну перевагу у рахунку за підсумком 20 хвилин гри.

Другу половину команда Олега Юшкіна також присвятила спробам наздогнати господарів і декілька разів була близька до камбеку, однак кожного разу южненці знаходили свої контраргументи та втримували перевагу. Найближче до суперника Одеса підібралася за 4 хвилини до закінчення основого часу зустрічі, коли після 5 поспіль очок від Омоери відставання гостей скоротилося до 4 очок, але відподвідь від Войналовича, Саллівана та Вільямса знову дала Хіміку більш комфортну перевагу, яку южненці не відпускали протягом усієї дистанції.

Отримавши лідерство ще у стартовій 10-хвилинці, Хімік переміг Одесу з рахунком 88:77, зрівняв рахунок у сезонній серії та зберіг за собою чисте 4 місце в таблиці, випереджаючи одеситів на одну перемогу.

Найкращим гравцем матчу став форвард Хіміка Л’юїс Салліван, який набрав 24 очки, зробив 15 підбирань (4 у нападі), 3 перехоплення та 3 блок-шота, а його рейтинг ефективності становив максимальні в цьому матчі 36 балів.

Хімік свій наступний матч у регулярному чемпіонаті зіграє 19 березня на виїзді проти Черкаських Мавп, Одеса у цей же день на виїзді протистоятиме Київ-Баскету.

Суперліга Парі-Матч. Южне, СК Олімп

7 березня

Хімік - Одеса 88:77 (29:14, 24:25, 21:22, 14:16)

Хімік: Зотов 3 + 5 передач, Рябчук 10, Войналович 16, Салліван 22 + 15 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Годфрі 16 + 4 підбирання + 4 блок-шота - старт; Вільямс 7, Угба 0 + 4 підбирання, Марченко 10, Козак, Ковальов 2

Одеса: Мейсі 19, Щепкін 8, Омоера 12, Новіков 7 + 4 підбирання, Прокопенко 9 + 3 блок-шоти - старт; Вінн 6 + 5 підбирань, Артамонов 8 + 4 передачі, Браун 3 + 5 підбирань, Носков 5

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату