Хімік здобув четверту перемогу поспіль

Одеса поступилася вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 54:61.

Хід матчу
До візиту в Одесу Хімік зміг здобути три перемоги поспіль обмеженим складом. Цього разу Віталій Степановський міг розраховувати на десять гравців.

Маючи більший ресурс гості поступово взяли хід гри під свій контроль. Зі старту вони краще влучали з-за дуги, чим і користалися. За першу половину южненці реалізували 5 триочкових з восьми. Одесити натомість майже вдвічі поступалися на підбираннях (12 проти 21) та не забили за першу половину жодного штрафного з трьох.

По перерві Хімік продовжив диктувати свої умови, вигравши в підсумки три чверті з однаковим рахунком.

Втім одесити не здавалися. Заключну 10-хвилинку господарі розпочали з переваги 4:0, яка за великої кількості помилок від стомлених гравців команд трималася кілька хвилин. За дві хвилини до кінця ігрового часу одесити скоротили відставання до семи очок. Та кілька помилок у заключних атаках завадили наздогнати Хімік, який у підсумку здобув четверту перемогу поспіль.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим став Кирило Марченко – 14 очок, який реалізував 4 з шести триочкових – половина забитих командою.

Наступний матч
Одесити наступний матч мають зіграти 22 листопада в Тернополі. Хімік також має зіграти в Тернополі, але 19 листопада.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

14 листопада
Одеса. 16:00

Одеса – Хімік – 54:61 (13:17, 13:17, 13:17, 15:10)
Одеса: Кондраков 12, Носков 11, Блейлок 8о + 6пд, Прокопенко 6, Артамонов 6, Браун 5, Новіков 3, Давидюк 3, Заєць, Найко.
Хімік: Марченко 14, Нельсон 11, Салліван 8о +10пд, Вашингтон 8о + 7пд, Ковляр 6, Войналович 5, Зотов 3о + 5пр, Клевзуник.

Валерій Плеханов: команда Запоріжжя недобрала багато очок через пандемію
Тренер запоріжців підбив підсумки виступу в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч
Київ-Баскет відкрив рахунок у серії з Черкаськими Мавпами: відео коментарів
Відео12.05.2021
Команда Айнарса Багатскіса впевнено виграла перший матч 1/4 фіналу
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи стартують у чвертьфіналі Суперліги Паріматч
Прометей проти Хіміка: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
Чвертьфінальна серія між командами розпочнеться вже 14-го травня
До плей-оф готові: найкращі гравці регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч
Гравці продемонстрували стабільну гру і високий рівень майстерності
Київ-Баскет проти Черкаських Мавп: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
До вашої уваги дати та час початку матчів протистояння першого раунду
Дмитро Забірченко: мені буде цікаво грати в плей-оф Суперліги проти свого вчителя
Тренер БК Тернопіль про підсумки регулярного чемпіонату та налаштованість на боротьбу в плей-оф
Дмитро Скапінцев - лідер Суперліги Паріматч за блок-шотами
Центровий Черкаських Мавп посів перше місце в рейтинзі
Визначено символічну збірну та MVP Суперліги Паріматч 4-9 травня
Названо найкращих гравців Суперліги Паріматч заключного тижня регулярного чемпіонату