Хімік завдав Миколаєву десятої поспіль поразки

Хімік приймав Миколаїв у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч — це була третя зустріч команд в сезоні.

Команди провели рівну першу чверть, яку за мінімальної переваги виграли гості. Ключовим у першій половині матчу став другий 10-хвилинний відрізок, який +10 виграв Хімік. Вдало до великої перерви у южненців зіграло українське тріо Войналович-Антіпов-Зотов. Южненці мали перевагу на підбираннях та результативніше зіграли в фарбі. У корабелів кращим у першій частині матчу був Конате, але на велику перерву команди пішли за +8 для Хіміка.

Свій найркщаий відрізок у матчі гості провели після перерви, вигравши третю чверть 22:10. У другій частині додав в атаці Едріан, миколаївці, здавалось би, відчули впевненість у нападі і видали якісний захисний відрізок, пропустивши лише 10 очок за чверть.

Але вже у четвертій чверті відповіли господарі — відповіли не менш переконливо. Втримав на плаву команду Нельсон, якиq дуже вчасно додав у нападі, а вирішальним став ривок Хіміка в клатчі. Команда Віталія Степановського виграла заключий 5-хвилинний відрізок 16:4, нокаутувавши Миколаїв серією дальніх триочкових.

Хімік здобув дуже важку перемогу над Миколаєвом, втретє в сезоні перегравши географічних сусідів — 70:62. Южненці, в свою чергу, перервали свою 5-матчеву серію поразок та завдали Миколаєву 10-ї поразки поспіль.

Гравець матчу

Андрій Войналович протягом усієї дистанції був найстабільнішим гравцем у складі господарів. Український форвард завершив матч із 14 очками в активі, 7 підбираннями, 2 передачами та 2 блок-шотами, а його рейтинг ефективності становив максимальні в цьому матчі 20 балів.

Наступні матчі

Хімік 14 березня зіграє вдома проти Черкаських Мавп, а Миколаїв у цей же день прийматиме Одесу.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Хімік — Миколаїв 70:62 (15:17, 23:13, 10:22, 22:10)

Хімік: Нельсон 17 + 11 підбирань, Войналович 14 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Зотов 12 + 4 передачі, Антіпов 10 + 8 підбирань, Марченко 8 — старт, Салліван 6 + 7 підбирань, Мироненко 3, Рябчук 0 + 5 передач.

Миколаїв: Конате 12 + 8 підбирань, Гудвін 11 + 11 підбирань, Колтер 11 + 4 передачі, Приймак 9 + 5 підбирань, Дубоненко 2 — старт, Едріан 12, Едж 4, Хохоник 1, Заплотинський 0

Дивіться поєдинки чоловічого елітного дивізіону в прямому ефірі
Київ-Баскет переграв Будівельник, а Тернопіль втримав перемогу над Черкаськими Мавпами
Суперліга Windrose: хайлайти матчів 22 жовтня
Поразка Дніпра в Миколаєві та інші результати Суперліги Windrose 22 жовтня
У Суперлізі Windrose відбулися матчі регулярного чемпіонату
Будівельник позбавив в овертаймі Тернопіль другої перемоги в Суперлізі Windrose
Кияни лише в екстратаймі змогли здолати аутсайдера чемпіонату
Суперліга Windrose: хайлайти матчів 17 жовтня
У неділю, 17 жовтня, в елітному дивізіоні відбулося 4 гри.
Чергова перемога Прометея, домашні осічки Дніпра та Київ-Баскета
У Суперлізі Windrose завершились чергові чотири матчі.
Суперліга Windrose: відео матчів 17 жовтня
Відео17.10.2021
Суперліга Windrose: хайлайти матчів 16 жовтня
У суботу в елітному дивізіоні відбулося 2 гри
Черкаські Мавпи перервали 5 матчеву серію з поразок, а Будівельник здолав Миколаїв