Хімік втретє в сезоні переміг Запоріжжя

Южненський Хімік приймав Запоріжжя в другому домашньому матчі тижня в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч.

Гості вдало стартували, оформивши 8 очок переваги у першій чверті. Потужно гру розпочав Дмитро Тихонов, який став справжньою проблемою для южненців у трисекундній. Ще за першу половину бігмен приніс своїй команді 13 очок та в парі з Маяускасом набрав всі очки команди в трисекундній.

У Южненців окрім традиційно корисного та результативного тандему Нельсон - Салліван, які на двох набрали 22 очки до великої перерви, справжнім джокером став Віталій Зотов. Розігруючий, вийшовши з лави, допоміг Хіміку 9 очками та 5 результативними передачами.

Гра була доволі рівною, але Майк Кеффі був проти цього і з сиреною наприкінці другої чверті реалізував ефектний базер, надавши гостям 3 бали переваги перед велико перервою.

У другій половині матчу результативність суттєво зменшилась, команди зменшили оберти у нападі та почали більше фолити. Гра була дуже напруженою, підтвердженням чому стало видалення головного тренера господарів Віталія Степановського у другому матчі поспіль.

Але навіть без свого керманича господарі втримали перевагу. Южненці, знаходячись у ролі наздоганядючих протягом більшої частини гри, отримали лідерство на старті четвертої чверті і це лідерство вже не віддали. Пропустивши за заключні 10 хвилин лише 12 очок, Хімік зумів відбитись у надзвичайно важкому клатчі. Запоріжжю, який грав у сім гравців, відверто не вистачило сил на другу частину матчу, за яку гості сумарно набрали 25 очок. Хімік зіграв трохи результативніше і все ж здобув другу перемогу за тиждень — 69:65.

Найкращий гравець

Льюїс Салліван провів черговий потужний матч, набравши у грі проти Запоріжжя 26 очок (12/17 кидків з гри), зібравши 12 підбирань (2 у нападі) та зробивши 2 блок-шота. Його рейтинг ефективності становив 34 бали.

Наступні матчі

13 квітня Хімік у Києві зіграє проти Будівельника, а Запоріжжя 14 квітня вдолма протистоятиме Черкаським Мавпам.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Хімік — Запоріжжя 69:65 (17:17, 20:23, 15:13, 17:12)

Хімік: Нельсон 12, Ковляр 6 + 3 передачі - 3 втрати, Мироненко 5, Войналович 0, Рахімшаіков 0 — старт, Салліван 26 + 12 підбирань + 2 блок-шота, Зотов 11 + 5 передач, Рябчук 7, Антіпов 2

Запоріжжя: Тихонов 18 + 7 підбирань, Сізов 10, Кеффі 9 + 7 передач + 5 підбирань + 4 перехоплення, Мальчевський 9, Грицак 3 + 6 підбирань — старт, Маяускас 13 + 9 підбирань, Тітов 3

Кияни вдруге перемогли вдома Черкаські Мавпи в плей-оф
Тернопіль програв Запоріжжю у своєму дебютному матчі в плей-оф: відео коментарів
Відео14.05.2021
Господарі змогли зберегти перевагу у заключній чверті і перемогти - 83:69
Прометей – Хімік: відео пресконференції
Прометей та Хімік грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи зіграли другий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
БК Запоріжжя переміг Тернопіль у першому матчі серії
Підопічні Валерія Плеханова переграли суперника – 83:69
Запоріжжя – Тернопіль: онлайн відеотрансляція пресконференції
Запоріжжя та Тернопіль грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Потужний сезон від Майка Кеффі: хайлайти MVP регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч