Хімік вдома обіграв Миколаїв

Команда Віталія Степановського провела вбивчу третю десятихвилинку, за рахунок якої і змогла забезпечити комфортну різницю та виграти не простий матч.

Хід матчу
Першими відкрили рахунок в матчі господарі паркету: влучив два бали молодий Артем Ковальов, який вже встиг себе зарекомендувати в цьому сезоні з максимально позитивної сторони. Проте, Давидюк, який захищає кольори Миколаєва був проти і за хвилину рахунок у матчі зрівняв.

В корабелів ж добре увійшов до гри і Макс Луценко, який власними ефективними діями зумів оформити ривок для своєї команди у другій половині стартової десятихвилинки. Підтримали українця і партнери по команді. Як наслідок +6 для гостей за 2 хвилини до завершення періоду. Але далі своє слово сказали вже молоді гравці Хіміка: все той же Ковальов був точним з лінії штрафних, а Горобченко забив ефектну трьоху. Завершився період за рахунку 18:22 на користь гостей.

В другій чверті гості продовжували лідирувати, а на п’ятій хвилині гри і взагалі відірвалися на відстань у 9 балів після вдалих штрафних від Луценка.
Ще більшим відрив зробив Зотов за 2 хвилини до завершення першої половини. Декілька балів в кінцівці южненці відквитали, але різниця лишилася відчутною – 36:44.

У великій перерві дуже хорошу роботу провів Віталій Степановський. На третю чверть господарі вийшли з роздягалки значно жвавішими та більш сконцентрованими, за своїх опонентів. 25:9 – з таким рахунком Салліван та компанія шокували команду Чернія після великої перерви.

На заключних хвилинах гості робили відчайдушні спроби врятувати гру, проте южненці вже свого не віддали.

77:65 – п’ята у сезоні перемога Хіміка.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

2 листопада
Южне, ФСК Олімп

Хімік – Миколаїв – 77:65 (18:22, 18:22, 25:9, 16:12)

Миколаїв: Зотов 14 + 6 передач, Луценко 18 + 7 підбирань, Давидюк 5, Приймак11 + 6 підбирань, Брістол 4 - старт; Онуфрієв8, Мещеряков 0, Хохоник 0, Юрченко 0, Адедіран 5.
Хімік: Вільямс 15, Войналович 17, Марченко 2, Ковальов 14 + 6 підбирань, Угба 6 - старт; Рябчук 0, Рахімшаіков 0, Козак 0, Горобченко 0, Салліван 20 + 13 підбирань.

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату