Хімік у першому матчі проти Істанбулу переміг на виїзді з різницею в одне очко

Кубок Європи FIBA. Кваліфікація

Другий раунд. Перший матч

Істанбул (Туреччина) - Хімік (Україна) 89:90 (14:24, 19:23, 27:17, 26:26)

Хід гри

Під час перших хвилин матчу Хімік виглядав знервовано, проте дуже вчасно гру в свої руки взяв Колтер. Розігруючий южненців за чверть реалізував 5 з 7 кидків з гри, роздавши при цьому 3 ассисти. Впевненість американця передалася і партнерам, які до того ж добре відпрацювали в захисті. А 7 очок від Мальчевського, який вдало увійшов в гру з лави, дозволили українському клубу отримати +9 за підсумками стартової десятихвилинки.

В середині другої чверті турки зуміли оформити ривок, завдяки якому скоротили відставання до 3 очок. Однак два тайм-аути за чверть від Степановського зробили свою справу. Хімік знову відзахищався і набрав свої бали, завдяки чому за підсумками 20 хвилин гри отримав 14 очок переваги. Южненці різноманітніше і агресивніше діяли в атаці, про що свідчать 18 пробитих штрафних за половину, з яких, до речі, реалізовано було лише половину.

У третій чверті у складі турецького клубу активізувався Томпсон, який в зв'язку з відсутністю чіткого малюнка гри у Істанбулу на чужій половині майданчику, став більше брати гру на себе. І саме багато в чому завдяки результативній грі американця, господарі відіграли 10 очок, набравши за чверть 27 балів. 10-хвилинний відрізок залишився за турками, а від переваги Хіміка, який не впорався з суперником в захисті, перед вирішальною чвертю залишилося лише 4 бали.

У дебюті заключної десятихвилинки Хімік організував ривок 11:2, повернувши собі двозначну перевагу. Южненці контролювали хід матчу, грали в комфортному темпі і краще рухали м'яч в атаці. Здавалося б, що команді Степановського вдасться зберегти солідну різницю перед другим матчем, проте останні хвилини віце-чемпіон України провів невдало.

Серія втрат і невірних рішень в атаці від гостей привели до того, що турки відповіли потужним ривком. Кілька швидких відривів і влучань з-за дуги від Клобучара і Дулкіса практично нічого не залишили від переваги южненців, які замість двозначного відриву закінчили матч лише за «+1» на свою користь. Таким чином, в матчі-відповіді команди будуть практично починати все з початку.

Наступний матч

Матч-відповідь відбудеться у СК «Олімп» в Южному 11 жовтня о 20:30. Цей матч ви зможете подивитись у прямому ефірі на телеканалі XSPORT.

Кирило Большаков: баскетболісти відчувають наслідки коронавірусу за місяці після хвороби
Спортивний директор Прометея прокоментував виступ жіночої команди в Єврокубку ФІБА
Жіночий Прометей зіграє перший в історії єврокубковий матч
День Ікс - жіночий Прометей розпочинає шлях в Єврокубку ФІБА: анонс матчу 19 січня
Андріус Юркунас: Прометею не буде легко з угорцями в Єврокубку
Асистент головного тренера Прометея з досвідом роботи в Угорщині прокоментував жеребкування жіночого Єврокубка
Сербський тренер Саша Обрадович працюватиме з Монако
Команда Бережинської змітає усіх зі шляху, Удоденко MVP в Луккі, наші за кордоном. Тижневий звіт. Частина 1.
Як українки провели минулий тиждень у чемпіонатах Франції, Італії, Бельгії. Іспанії, Румунії та Ізраїлю
Команда Віталія Степановського отримала лише символичну перевагу перед другим поєдинком