Хімік продовжив серію поразок Харківських Соколів

Харківські Соколи приймали южненський Хімік у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Господарі краще провели старт матчу за рахунок відмінних дій Джина Тіга у дебюті гри. Американський бігмен Соколів набрав 17 очок за 10-хвилинку, реалізувавши 8 з 8 кидків з гри.

Отримавши 5 очок переваги перед другою чвертю, харків’яни збільшили перевагу до двозначної, однак ближче до великої перерви дозволили Хіміку скоротити відставання. У чемпіонів у нападі найактивнішими були Вільямс та Ковальов, а команда Степановського додала у захисті, що дозволило гостям скоротити відставання до 4 балів.

Найрезультативнішою чвертю матчу стала третя, за яку команди на двох набрали 53 очка. Під час цього ігрового відрізку Хімік остаточно повернувся, вийшовши в лідери на екваторі чверті та втримавши мінімальну перевагу перед вирішальною 10-хвилинкою. 12 очок за чверть набрав лідер Хіміка Айзея Вільямс, який реалізував два триочкових, які додали гостям впевненості у ненайкращий для Хіміка кидковий день.

Вирішилось усе в заключній 10-хвилинці і вирішилось не на користь господарів. Хімік не зменшив обертів у нападі, а в захисті провів найкращий відрізок матчу, що дозволило южненцям зробити потужний ривок під завісу матчу і виришити все на свою користь. Контраргументів на гру суперника у Євгена Мурзіна не знайшлося. Соколи не зуміли зупинити Вільямса, який завершив матч з 37 очкамі в активі, програли заключну чверть “-15” та в підсумку поступились з рахунком 77:93. Перемога Хіміка на класі.

Американський розігруючий Хіміка Айзея Вільямс став найкращим гравцем матчу: у нього 37 очок (9/11 двоочкових, 3/7 триочкових), 5 передач та 2 перехоплення, а рейтинг ефективності склав 40 балів. Американець встановив новий рекорд сезону за результативністю, а його команда наступний матч зіграє у неділю, 10 листопада, у Дніпрі. Соколи у цей же день протистоятимуть Одесі.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Харків, ФСК Локомотив

Харківські Соколи – Хімік 77:93 (25:20, 16:17, 24:29, 12:27)

Харківські Соколи: Джамар 16 +6 підбирань, Козлов 5, Жаліс 3, Тарасенко 5 + 5 підбирань, Тіг 25 + 6 підбирань - 6 втрат - старт; Джексон 8 + 6 підбирань, Бояркін 5 + 4 передачі, Мусієнко 4, Тихонов 4, Тищенко 2

Хімік: Вільямс 37 + 5 передач, Марченко 13, Войналович 2 + 2 блок-шота, Ковальов 13 + 9 підбирань, Югба 12 + 8 підбирань - старт; Салліван 8 + 9 підбирань, Горобченко 5, Рябчук 3

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату