Хімік на класі розібрався із Соколами

Южненьскій Хімік приймав Харківських Соколів у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Хімік вже в дебюті матчу традиційно почав демонструвати командну гру, у той час як гості діяли здебільшого індивідуально. Після доволі рівної першої чверті, господарі зробили ривок у другій десятихвилинці, за рахунок чого отримали 11 очок переваги перед великою перервою.

Южненці мали перевагу на щитах, та незважаючи на 7 поспіль хибних триочкових, кращий відсоток реалізації кидків з гри. У Соколів варто відзначити Делвана Грема, який вже у своєму першому матчі після повернення до Суперліги продемонстрував хорошу гру, набравши 11 очок з лави за першу половину гри.

Гості зуміли скоротити відставання до 5 очок на старті третьої чверті, однак, як виявилось, це був останній натяк на інтригу від команди Євгена Мурзіна. Ривок імені Саллівана та Югби повернув Хімік на комфортну двозначну перевагу, а у четвертій чверті господарі лише закріпили своє домінування у цьому матчі.

Соколи розклеїлися під завісу гри, тотально програвали підбирання та мали серйозні проблеми в атаці, збільшивши кількість втрат після великої перерви. Все це завершилось другою в сезоні перемогою Хіміка над Соколами — 90:66. У господарів найкращими були легіонери Салліван, Вільямс та Югба, а у харків’ян вже у стартовій грі добре попрацював Грем, який до 18 очок додав 7 підбирань та 2 передачі (РЕ 18).

Хімік свій наступний матч зіграє вдома 11 січня проти Дніпра — це буде центральний поєдинок ігрового тижня. А Соколи у цей же день протистоятимуть Одесі.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

9 січня. Южне, СК Олімп

Хімік — Харківські Соколи 90:66 (22:20, 22:13, 23:18, 23:15)

Хімік: Вільямс 18 + 4 передачі - 5 втрат, Рахімшаіков 3, Марченко 10, Войналович 4 + 9 підбирань, Югба 12 + 7 підбирань + 2 блок-шоти - старт; Салліван 19 + 5 підбирань, Ковальов 10 + 7 підбирань + 3 блок-шота, Козак 7, Горобченко 5 + 3 перехоплення, Клевзуник 2

Харківські Соколи: Бояркін 1, Джексон 3, Джамар 11 + 5 підбирань - 4 втрати), Тарасенко, Тихонов 4 - старт; Грем 18 + 7 підбирань, Бернетт 14, Козлов 10, Тищенко 5 + 6 підбирань, Мусієнко.