Харківські Соколи в овертаймі перервали переможну серію

Харківські Соколи поступилися вдома Київ-Баскету в овертаймі поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 95:98.

Хід матчу
З початком зустрічі склалося враження, що цього разу жодних натяків на сенсації в Харкові не буде. Кияни впевнено контролювали гру та невпинно набирали очки. За підсумками стартової чверті гості вирвалися вперед на 13 очок.

Та з початком другої чверті перебіг подій на майданчику різко змінився. На результативну атаку Коренюка господарі відповіли триочковими Грема, Козлова, Бояркіна і двоочковим того ж Грема. Гості вимушені були взяти тайм-аут. Однак пауза не вплинула на хід боротьби. У харків’ян продовжували залітати практично все. Натомість гра у киян розладналася. У підсумку гості пропустили за другу 10-хвилинку 36 очок. По ходу зустрічі харків’яни з 13-очкового відставання виходили на 10 очок вперед. Грем на куражі набрав за першу половину 19 очок, тоді як у киян лише по 9 набрали Шеферд та Петров.

До великої перерви гості скоротили різницю до шести очок, залишаючи шанси на інтригу.

За перерву кияни не змогли знайти рішення для зміни гри на свою користь. Ривок харків’ян 12:3 знову змусив киян брати тайм-аут. І лише під кінець чверті гості налагодили гру в атаці, що дозволило їм скоротити відставання на заключну чверть до двох очок.

Вирішального перелому в заключній 10-хвилинці не сталося. Суперники рівно йшли до кінця ігрового часу. У заключній атаці капітан гостей Пустозвонов влучним триочковим вкотре зрівняв рахунок, перевівши поєдинок у овертайм.

У господарів, схоже, не вистачило емоцій на додаткову 5-хвилинку. То ж гості на досвіді впевнено пішли вперед. Втім на наприкінці овертайму харків’яни відчайдушно намагалися знову врятуватися, підтримуючи інтригу до останнього. Однак кияни таки перервали переможну двоматчеву серію аутсайдера чемпіонату.

Герої матчу
У харків’ян вражаючий дабл-дабл зробив Грем – 37 очок, 15 підбирань. Козлов набрав 16 очок, реалізувавши 4 з 8 триочкових. У киян найрезультивнішим з 19-ма очками став Классен, який також реалізував 4/8 триочкових.

Наступний матч
Соколи наступний поєдинок зіграють 20 березня у Кам’янському проти Прометея. Київ-Баскет 19 березня гратиме вдома проти Одеси.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

8 березня
Харків. 15:00
Харківські Соколи – Київ-Баскет – 95:98 ОТ (10:23, 36:17, 19:23, 19:21, 11:14)
Харківські Соколи: Грем 37о + 15пд, Бояркін 16, Козлов 16, Джамар 14о + 5пд, Тихонов 6, Тарасенко 4, Тищенко 2о + 5пд, Шаповалов.
Київ-Баскет: Классен 19о + 5пр, Петров 16о + 9пд, Хілл 15о + 11пд, Крутоус 13о + 5пд, Пустозвонов 9, Шеферд 9, Близнюк 6, Коренюк 6, Павлов 5о + 5пд

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату