Харківські Соколи сенсаційно перемогли Київ-Баскет

Харківські Соколи повністю захопили ініціативу в заключній чверті і перемогли - 87:74.

Хід матчу

В першій половині команди продемонстрували більш-менш рівну гру. Кияни реалізували 17 пострілів, з яких 4 з дальньої, а харків’яни – 15, з яких третина з-за дуги. Гості зробили 26 підбирань проти 17 у господарів, але Соколи в свою чергу краще грали командно – 11 передач проти 8. Варто відзначити, що обидва колективи багато помилялися, зробивши на двох 14 втрат (6 у господарів, 8 у гостей). Загалом, на перерву Київ-Баскет пішов з перевагою в 3 очки, адже реалізував на три постріли з лінії більше.

Після перерви, а саме у третій чверті гра була рівною, про що демонструє її рахунок – 20:19. Проте, в заключній частині Соколи почали творити сенсацію. Їм вдалося реалізувати 6 дальніх пострілів – це рівно половина за весь матч. Окрім того, вони закинули тричі з фарби. Цього було достатньо для перемоги, адже столичні хлопці продемонстрували жахливу влучність – з 13 спроб, лише 3 потрапили у ціль. Як підсумок, перша перемога Харківських Соколів в сезоні над лідером турнірної таблиці – 87:74.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Харків. ФСК Локомотив

Харківські Соколи – Київ-Баскет 87:74 (22:22, 18:21, 20:19, 27:12)

Харківські Соколи: Шевченко 19 очок + 2 підбирань + 1 передач, Чумаков 19 очок + 7 підбирань + 2 передач, Граф 15 очок + 8 підбирань + 5 передач, Бояркін 12 очок + 3 підбирань + 6 передач

Київ-Баскет: Мессі 8 очок + 3 підбирань + 8 передач, Мішула 8 очок + 4 підбирань + 1 передач, Близнюк 12 очок + 2 підбирань + 1 передач, Ковальов 8 очок + 3 підбирань, Янг 12 очок + 3 підбирань + 1 передач, Павлов 15 очок + 5 підбирань

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату