Харківські Соколи розгромили Прометей та здобули другу перемогу в сезоні

Команда Євгена Мурзіна на домашньому паркеті яскраво обіграла одного з лідерів Суперліги Парі-Матч із рахунком 96:71. На рівних суперники грали лише в стартовій десятихвилинці, а в трьох наступних Грем та компанія гостей з Кам’янського просто не помічали на паркеті у Харкові.

Бігмен Прометея Маєрс виграв стартове вкидання та вже за декілька секунд власноруч відкрив рахунок у матчі, на що хорошу відповідь знайшов гравець Соколів – Антон Мусієнко. Після цього команди ще дві хвилини продовжували результативний матч, набираючи бали майже в кожній атаці, проте ближче до середини стартового періоду обидва колективи почали приділяти більше уваги захисту і, відповідно, цифри на табло змінювались вже не так стрімко. Ще за 20 секунд до завршення стартового періоду рахунок на табло у Харкові був рівний, проте гравець Прометея Антіпов вийшов на лінію штрафних і влучив два з двох – 16:18.

У другій чверті ж почалося справжнє домінування на паркеті від господарів майданчику. Перші 5 хвилин на паркеті точилася рівня боротьба, проте ближче до завершення стартової половини гри команда Євгена Мурзіна практично не помітила на майданчику суперників за заробила 14 балів переваги, вигравши десятихвилинку взагалі з різницею у 16 пунктів – 47:33.

Після великої перерви команди продовжили справжню чоловічу боротьбу на паркеті: Прометей зусиллями Лукашова та Мальчевського намагався дістати суперників, але вкрай мотивовані господарі паркету свого не віддавали і з кожною хвилиною збільшував перевагу.

На останніх хвилинах матчу команда Євгена Мурзіна також не збавляла обертів просто розбирала своїх суперників на частини: 00:00 яскрава перемога Харківських Соколів над одним з лідерів Суперліги Парі-Матч.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
22 січня
Харків. 19:00

Харківські Соколи – Прометей 96:71 (16:18, 31:15, 23:17, 26:21 )

Прометей: Едвін 9, Маєрс 13, Крік 3, Сидоров 4, Конате, Міллер 8, Лукашов 6 + . передач, Антипов 14 + 5 підбирань, Мальчевський 9, Місяць 2.
Харківські Соколи: Бояркін 12 + 4 передачі, Джамар 15 + 4 підбирання, Мусієнко 4, Тарасенко, Тихонов 8, Тищенко 11 + 6 підбирань, Козлов 18 , Бернетт 12, Шаповалов, Грем 16 + 6 підбирань.

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.