Харківські Соколи перемогли у другому поєдинку поспіль здолавши Черкаських Мавп

Харківські Соколи здолали Черкаських Мавп в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч - 77:75

Хід поєдинку

Матч розпочався досить стрімко. Вже на третій секунді двохочковим рахунок відкрив гравець гостей Ігор Сергеєв, а через хвилину в поєдинку було набрано 8 очок. Це свідчило про відкритий баскетбол. Протягом 10 хвилин команди 11 разів втрачали м’яч (5 в харків’ян, 6 в черкащан), зробили по 7 спроб з дальної (2 реалізованих в харків’ян, обидва на рахунку Романа Козлова і 1 в черкащан). Гра була рівною, а баззер-бітер Романа Козлова лише підлив масла у вогонь перед наступною чвертю.

В другій 10-хвилинці харків’яни ще більше почали кидати з дальної, але разом з тим більше влучати не вдавалося (2 триочкових з 9 спроб). Натомість підопічні Максима Міхельсона почали грати надійніше. Щойно вони зрозуміли, що триочкові не йдуть (0 з 5 спроб за стартові 3 хвилини), одразу ж почали йти в проходи, кидати з середньої та шукати штрафи. Це принесло черкащанам дивіденди. 10 реалізованих кидків проти 8 у суперника дозволили піти на велику перерву з перевагою +5.

У третій чверті Харківські Соколи завели трибуни. Перші 5 хвилин їхня атака виглядала досить нервово і це позначалося на рахунку – гості вели +10. Та постійні навали ослабили захист суперника, який в підсумку почав просідати, як і його перевага на табло. За 10 хвилин підопічні Олега Манойленка вийшли вперед за кількістю підбирань (32 проти 28). Грем зміг вирватися з-під варти суперників і набрав 5 очок, Козлов записав ще два триочкових.  Все це не дозволило забрати третю чверть собі, проте така налаштованість дала свої плоди у заключній.

Остання 10-хвилинка розкрила все те, що підопічні Олега Манойленка намагалися зробити від початку. Вони підняли відсоток реалізації з дальної (3 спроби з 6), Делван Грем реалізовував проходи і набрав 10 очок (21 за весь матч). Всі свої 7 очок капітан Харківських Соколів Бояркін набрав саме в заключній частині. Навіть два тайм-аути Черкаських Мавп ніяк не вплинули на хід гри, яка завершилася з рахунком 77:75 на користь господарів.

Герої матчу

Найкращим у складі переможців безумовно став Роман Козлов. Захисник реалізував 6 триочкових з 13 спроб, а загалом набрав 26 очок (РЕ 18). В команді Черкаських Мавп найрезультативнішм став Грегорі Джейлін маючи в активі 21 очко, 6 підбирань та 4 передачі (РЕ 23).

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат.

Харків. ФСК Локомотив.

Харківські Соколи - Черкаські Мавпи - 77:75 (21:20, 14:20, 17:18. 25:17)

Харківські Соколи: Козлов 26 очок + 2підбирання, Тихонов 2 очки + 3підбирання, Джамар 13 очок + 4 підбирання + 1 передача, Тарасенко 4 очки + 3 підбирання, Бояркін 7 очок + 2 підбирання + 7 пеердач, Грем 21 очок + 3 підбирання + 1 передача, Тіщенко 4 очки + 5 підбирань

Черкаські Мавпи: Джейлін 21 очко + 6 підбирань + 4 передачі, Ткаченко 9 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Райт 11 очок + 5 підбирань, Сергеєв 8 очок + 4 підбирання, Хаджифейзович 14 очок + 3 підбирання + 1 передачі, Бондаренко 4 очки, Конєв 8 очок + 2 підбирання + 1 передача

Харківські Соколи оприлюднили плани участі в передсезонних турнірах
Команда Олега Манойленка візьме участь у двох контрольних турнірах
Прометей оновив клубний автопарк на новий сезон
Клуб з Кам’янського завершує приготування до нового баскетбольного сезону
Олександр Кольченко: маю схожі з Забірченком погляди на баскетбол
Досвідчений новачок Тернополя розповів про перехід до дебютанта Суперліги Парі-Матч
Максим Сандул: радий вже гравцем повернутися до Тернополя
Вихованець столичного баскетболу продовжить клубну кар’єру в складі дебютанта Суперліги Парі-Матч