Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
ФБУ запроваджує Курси підвищення кваліфікації тренерів

ФБУ запроваджує Курси підвищення кваліфікації тренерів

Цього року ФБУ розпочинає щорічні "Курси підвищення кваліфікації баскетбольних тренерів" з обов'язковим отриманням свідоцтва про проходження даних курсів для всіх тренерів, які беруть участь в змаганнях під егідою ФБУ.

Дати проведення семінарів за програмою "Курси підвищення кваліфікації тренерів ФБУ"

30 вересня - 1 жовтня м Київ
14-15 жовтня м Одеса
21-22 жовтня м Рівне
дати і місце проведення семінару в Східному регіоні будуть повідомлені додатково.

Пояснення щодо сертифікації тренерів за програмою "Курси підвищення кваліфікації баскетбольних тренерів України сезону 2016-2017"

У 2016 році кожен тренер, який буде приймати участь у змаганнях під егідою Федерації Баскетболу України, має пройти сертифікацію – отримати Посвідчення тренера ФБУ. Для отримання Посвідчення тренера ФБУ кожен тренер має виконати наступні вимоги:
За своїм бажанням тренер обирає необхідну категорію Посвідчення тренера ФБУ та бере участь у семінарах.

Посвідчення тренера ФБУ категорії "В" дає право тренеру представляти команду у обласних/регіональних, міських та районних змаганнях, що проводяться під егідою ФБУ. Посвідчення тренера ФБУ категорії "В" отримує тренер, який прослухав один з семінарів у 2016 році по програмі "Курси підвищення кваліфікації баскетбольних тренерів України". Щорічний внесок  одного тренера на навчання та організацію семінарів – 100 грн. 
    
Посвідчення тренера ФБУ категорії "А"  дає право тренеру представляти команди у чемпіонатах України, що проводяться під егідою ФБУ (ВЮБЛ, Студентська баскетбольна ліга, Дивізіон "В" Вища ліга (жінки), Перша та Вища ліга (чоловіки), чоловічої та жіночої Суперліги  Дивізіону "А"*, а також бути тренером збірних команд України). Посвідчення тренера ФБУ категорії "А" отримує тренер, який прослухав один з семінарів у 2016 році і склав письмовий тест за темами семінару. Щорічний внесок  одного тренера на навчання та організацію семінарів – 300 грн.

Система оцінювання

По закінченні кожного семінару тренер, який зареєструвався та взяв участь у семінарі, має скласти тест за темами, що викладалися на семінарі "Курсів підвищення кваліфікації баскетбольних тренерів України". Тренерська комісія оцінює відповіді та видає Посвідчення тренера ФБУ про навчання.
 

  * Посвідчення тренера ФБУ категорії "PRO" - дає право тренеру представляти команди чоловічої та жіночої Суперліги  Дивізіону "А", а також бути тренером збірних команд України за віком.  Тренери проходять навчання відповідної складності та отримують Посвідчення тренера ФБУ категорії  "PRO" запроваджується починаючи з сезону 2017-2018 року.

ПРАВИЛА  ПРОВЕДЕННЯ XХVІ Чемпіонату та Кубку України з баскетболу сезону 2016/2017 рр.:
Пункт 12.2. Обов’язковою умовою для реєстрації та одержання посвідчення тренера Чемпіонату, в т.ч. іноземного тренера, є участь тренера в регіональному семінарі ФБУ з "Офіційних Правил баскетболу" в зазначені строки.

 

Важливо:

Враховуючи стислі терміни підготовки дебютного сезону Курсів підвищення кваліфікації тренерів ФБУ, наставники, які через об’єктивні причини не зможуть взяти участь в жовтневих семінарах, що є обов’язковою умовою отримання свідоцтва тренера ФБУ, будуть допущені до участі в змаганнях під егідою ФБУ ВИКЛЮЧНО на тимчасовій основі.

Для продовження участі в змаганнях після грудня 2016 року, буде потрібна участь в додатковому семінарі, терміни проведення якого співпадатимуть з "вікнами" у турнірах ФБУ.

Estafeta