Фантастичне влучання на останній секунді принесло Київ-Баскету перемогу над Дніпром

Дніпро приймав Київ-Баскет в рамках домашнього матчу регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди продемонстрували рівну гру у стартовій чверті, однак міні-ривок господарів наприкінці 10-хвилинки дозволив їм заволодіти перевагою. Важливим на старті гри було протистояння у передній лінії, де головними дійовими особами були Корнієнко та Тимофеєнко у Дніпра та Коренюк із Хіллом у Київ-Баскета.

У другій чверті гра і надалі була рівною. Київ-Баскет не відпускав господарів у відрив, а Дніпро, в свою чергу, утримував невелику перевагу в рахунку – гра була дуже рівною і на велику перерву команди пішли за “+2” для господарів. Додав у другій чверті Шепард, який ще за першу половину матчу до 9 очок встиг додати 5 передач та 5 підбирань.

Все в цьому матчі вирішувалось у заключній чверті. Київ-Баскет вже за 3 хвилини отримав 5 командних фолів та втратив Кейсі Шепарда через 5 персональних. Кияни тримались за рахунок дальних влучань, у той час як Дніпро відповідав енергією Санона та його партнерів по задній лінії.

Логічним завершенням цього неймовірно напруженого та рівного матчу стало те, що за 12 секунд після одного влучного штрафного від Санона рахунок на табло був рівним. Після тайм-ауту Багатскіса вирішальну атаку взявся організовувати Близнюк, який витратив більшість часу, на знайшовши шляху до кільця суперника. Як результат, вимушена передача на Петрова... І В’ячеслва Петров з сиреною з-за дуги від щита реалізовує фантастичний дальній кидок через руки Максима Корнієнка і приносить своїй команді перемогу – 78:75.

Дніпро зазнає своєї другої поразки в сезоні і залишає Прометей одноосібним лідером чемпіонату. Київ-Баскет, вигравши обидва матча цього тижня покращив своє турнірне становище і після 8 ігор має в активі 5 перемог.

Найкращим гравцем матчу став В’ячеслав Петров, який набрав 20 очок, зробив 8 підбирань (4 у нападі) та 4 передачі (РЕ 19), реалізувавши при цьому три дальні кидки у четвертій чверті.

Суперліга Парі-Матч. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Київ-Баскет 75:78 (20:17, 23:24, 12:17, 20:20)

Дніпро: Дугат 4 + 9 передач, Закурдаєв 7, Глєбов 6, Тимофеєнко 11 + 5 підбирань, Корнієнко 13 + 11 підбирань - старт; Чумаков, Шундель 10, Санон 16 + 9 підбирань, Фесенко 8

Київ-Баскет: Шепард 9 + 7 підбирань + 6 передач, Близнюк 15 + 4 підбирання + 3 перехоплення, Крутоус 2, Петров 20 + 8 підбирань + 4 передачі, Коренюк 10 + 5 підбирань - старт; Кондраков 6, Хілл 9 + 6 підбирань, Павлов 2, Пустозвонов, Едвін 5 + 5 підбирань

Головні хайлайти сезону Суперліги Favbet: топ-10 данків