Дніпро впевнено обіграв Черкаські Мавпи, стартувавши в сезоні з двох перемог

Дніпро здобув перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 82:63, вигравши другий матч над старті сезону.

Фотогалерея матчу Дніпро - Черкаські Мавпи

Дніпро впевнено розпочав гру, зі старту заробивши собі перевагу +10, але далі розвинути успіх завадила повітряна тривога, яка перервала гру майже на годину.

Після відновлення матчу Черкаські Мавпи вирівняли хід гри і довго тримали своє відставання в районі 5-8 очок. Рівна гра тривала до середини третьої чверті, коли Дніпро зробив вирішальний ривок в матчі, довівши до перерви свою перевагу до +18.

В останній чверті Черкаські Мавпи через перебір фолів втратили центрових Клебана і Агафонова, а з ними і шанси на успішний результат. Наставники догравали матч гравцями, що не часто отримують ігрову практику, що не вплинуло на результат.

Дніпро мав просто тотальну перевагу під щитами, вигравши підбирання 50 на 25, в тому числі на чужому щиті 20 проти 3. Плюс дніпряни реалізували 50% дальніх (8/16).

Одразу два гравці Дніпра оформили дабл-дабл – Данііл Сипало (12 очок та 10 підбирань) і Володимир Конєв (10 очок, 11 підбирань), а найрезультативнішим став Станіслав Тимофеєнко з 13 очками. У Черкаських Мавп відзначимо Назара Холода, який записав до свого активу 16 очок.

Дніпро виграв другий матч і разом з Рівним стартує в сезоні з двох перемог, тоді як Черкаські Мавпи виграли на старті один матч з двох.

19-20 жовтня Черкаські Мавпи зіграють у Луцьку, а Дніпро вже на наступному тижні матчем у Польщі стартує в основному раунді Кубку Європи ФІБА.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, Шиннік

Дніпро – Черкаські Мавпи 82:63 (27:19, 10:12, 23:11, 22:21) / статистика

Дніпро: Сипало 12 + 10 підбирань, Тимофеєнко 13, Конєв 10 + 11 підбирань, Закурдаєв 4, Горобченко 12 + 5 передач – старт; Сорочан 9 + 5 підбирань, Дубоненко 7, Загреба 7, Ліщина 5, Колдомасов 3, Тарасенко 0, Кочерга 0

Черкаські Мавпи: Марченко 7, Холод 16 + 5 підбирань, Кошеватський 3 + 7 передач – 6 втрат, Агафонов 9 + 6 передач, Пирогов 7 – старт; Клімов 7, Упир 5, Клебан 4 + 7 підбирань, Фесун 3, Назаренко 2

Дніпро розгромив Черкаські Мавпи на своєму майданчику: відео пресконференції
Відео06.10.2024
Гравці та тренери команд про матч Суперліги Favbet у Дніпрі
Чемпіон Суперліги здобув другу поспіль домашню перемогу
Дніпро проти Черкаських Мавп, битва Запоріжжя та Кривбасу: анонс матчів 6 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet пройдуть останні два матчі ігрового тижня
Дніпро та Черкаські Мавпи почали сезон з перемоги: хайлайти Суперліги Favbet 5 жовтня
Дивіться яскраві моменти першого туру матчів у Дніпрі та Запоріжжі
БК Запоріжжя на домашній арені поступився Черкаським Мавпам: відео пресконференції
Чемпіони на своєму майданчику розгромили суперника
Стартові матчі у Дніпрі та Запоріжжі: відеотрансляція матчів Суперліги Favbet 5 жовтня
В рамках регулярного чемпіонату Суперліги Favbet відбудуться два матчі
Дніпро прийматиме Кривбас, повернення баскетболу у Запоріжжя: анонс матчів 5 жовтня
Двома матчами у Дніпрі та Запоріжжі продовжиться стартовий тур Суперліги Favbet
Валерій Плеханов: Вдома хочеться показати змістовний баскетбол
Наставник Запоріжжя поділився своїми очікуваннями перед стартовими матчами Суперліги Favbet
Рівне завершив столичний бабл перемогою над Київ-Баскетом: відео пресконференції