Дніпро здолав Одесу та вийшов у свій четвертий поспіль фінал Кубка України

Після семимісячної паузи, баскетбол в Україні офіційно повернувся. І повернувся він півфінальним поєдинком Кубка України – Одеса – Дніпро.

Читайте: Фінал чотирьох. Хімік — Київ-Баскет: відеотрансляція 1/2 фіналу

Вже від старту команди не соромилися кидати з дальньої відстані. За першу чверть одесити спробували реалізувати триочковий 8 разів, але вдалим виявився лише один постріл Прокопенка. Натомість дніпряни були більш влучними – 3 з 5 дальніх було закинуто, два з яких на рахунку капітана чинних чемпіонів України – Станіслава Тимофеєнка.  Загалом, у стартовій 10-хвилинці гравці Дніпра зробили 12 підбирань(всі у захисті) проти 10 у Одеси(3 в нападі). Та навіть з більш кращою грою під кільцем суперника і 20-ма кидками проти 15-ти на свою користь, чорноморці поступилися у стартовій чверті – 13:22.

У другій чверті підопічні Дениса Журавльова стали грати надійніше, а хлопці Олега Юшкіна більш розкуто. Дніпряни чотири рази кинули з дальньої і всі мимо, опісля чого більше не ризикували. Натомість одесити зробили 12 спроб закинути триочковий і лише два вдалих. Окрім цього, дніпряни краще почали грати на підбираннях під кільцем суперника(3 в нападі і 10 у захисті). Все це дозволило підопічним Дениса Журавльова зберегти перевагу в 9 очок перед великою перервою.

Після перепочинку Одеса продовжила гнути свою лінію і це принесло свої дивіденди. 5 з 7 триочкових прийшлися в ціль і три з них на рахунку Кондракова. Загалом чорноморці зробили 20 кидків за третю чверть(10 вдалих, з низ 5 триочкові) проти 21 у дніпрян(11 вдалих, з них 1 триочковий). Це дозволило Одесі скоротити відставання до 4 очок.

В заключній чверті боротба тривала. Обидві команди йшли вперед. Одеса хотіла скоротити відставання, а Дніпро утримати перевагу. Проте, наздоганяти завжди важче і тому сил у чорноморців залишилося менше на фінальний відрізок. Як підсумок, перемога Дніпра 76:67.

Герой матчу:

Найкращим у матчі став капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко. Форварду вдалося за 23 хвилини на паркеті набрати 19 очок, зробити 7 підбирань, 1 передачу та 2 перехоплення. РЕ 21. Плюс-мінус 11.

Кубок України. Фінал чотирьох, 1/2 фіналу

Южне, СК Олімп

Одеса – Дніпро 67:76 (13:22, 14:16, 24:18, 16:20)

Одеса: Кондраков 11 очок + 3 підбирань + 5 передач, Браун 7 очок + 12 підбирань + 1 передача, Блейлок 13 очок + 8 підбирань + 3 передач, Новіков 5 очок + 1 підбирань, Носков 12 очок + 4 підбирань, Брендон 11 очок + 9 підбирань + 3 передач

Дніпро: Дугат 10 очок + 5 підбирань + 5 передач, Тимофеєнко 19 очок + 7 підбирань + 1 передач, Террелл 10 очок + 2 підбирань + 1 передач, Закурдаєв 12 очок + 1 підбирань + 3 передач, Кравцов 5 очок + 8 підбирань + 1 передач, Шундель 6 очок + 3 підбирань + 1 передач, Корнієнко 10 очок + 10 підбирань

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро