Дніпро взяв реванш за поразку Хіміку в фіналі Кубка

Дніпро переміг вдома Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 93:83.

Хід матчу
Попри суттєві кадрові проблеми, гості досить впевнено розпочали зустріч. Вмикаючи швидкості та частіше атакуючи кільце, южненці поступово стали набирати перевагу. По ходу стартової 10-хвилинки вона зростала до 10 очок. Тем атак задавали Ковляр з Нельсоном. Однак після такого ляпаса господарі схаменулися та ще до кінця стартової чверті відіграли 9 очок.

А вже в другій чверті дніпряни повністю прибрали ігрову перевагу в свої руки. Ефективно повернувся Террел, який до кінця першої половини став найрезультативнішим у команді. Стабільно корисно працював Бобров. Відтак зусиль Саллівана, який традиційно був найпомітнішим у гостей в другій чверті, виявилося для них замало. Дніпряни виграли чверть з перевагою в 21 очко. Господарі переважали гостей за першу половину за всіма показниками. Южненці лише більше припускалися втрат.

Втім по перерві у команди Віталія Степановського виявилися ще сили продовжувати боротьбу. Різниця стала скорочуватися, а після триочкового Саллівана дійшла до 11 очок. Та на більше сил южненцям не вистачило. Якщо дніпряни за поєдинок використали 11 гравців ротації, то у гостей їх було лише сім.

То ж попри виграні суперником три чверті, Дніпру вистачило 21-очкової переваги в другій для загальної перемоги.

Герої матчу
У переможців традиційно потужно відіграли Бобров з Терреллом, Шундель та Закурдаєв. Загалом найрезультативнішим та найефективнішим став Салліван – 30 очок, 14 підбирань. Хоча його команді це не допомогло. Молодий Ковляр набрав 15 очок за 9-ти передач.

Наступний матч
Дніпро наступний поєдинок має зіграти 1 листопада вдома проти Одеси. Хімік того ж дня має зіграти в Дніпрі проти Харківських Соколів.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

30 жовтня
Дніпро. 18:30

Дніпро – Хімік – 93:83 (22:23, 33:12, 20:22, 18:26)
Дніпро: Бобров 16о + 8пд, Террелл 13, Шундель12, Тимофеєнко 11о + 5пд, Закурдаєв 10, Дугат 9о + 5пд + 5пр, Глєбов 9, Корнієнко 7, Коломойський 4, Кравцов 2, Санон.
Хімік: Салліван 30о + 14пд, Ковляр 15о + 9пр, Мироненко 13, Марченко 12о + 5пд, Нельсон 6о + 5пд, Вашингтон 5, Шавгаров.

Капітани клубів Суперліги зробили свій вибір у голосуванні за найкращого гравця листопада
Підсумковий вибір капітанів, фанів та організаторів буде оголошено 7 грудня
Дивіться Суперлігу Паріматч на Setanta Sports Ukraine!
Тепер елітний дивізіон чоловічої національної першості на топовому спортивному телеканалі
Тернопіль підписав контракт з американським захисником
Омар Калхун приєднався до команди Дмитра Забірченка
Суперліга Паріматч: відео жеребкування суддів
Відео03.12.2020
ФБУ провела 3 грудня жеребкування суддів на наступні матчі регулярного чемпіонату
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя перебуває на своєму рівні в Суперлізі Паріматч
Підсумки виступу в першому колі Суперліги Паріматч від головного тренера Запоріжжя
Майкл Джейкобсон: я вражений новим досвідом в Україні
Американський легіонер Київ-Баскета розповів про знайомство з новою країною, новим чемпіонатом про очікування від сезону та інше
Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада