Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч

У Кам’янському Прометей приймав Дніпро у центральному матчі ігрового тижня — битві лідерів Суперліги Парі-Матч.

Команди провели вибухову першу половину, а Дніпро, можливо, відіграв свої найкращі 20 хвилин сезону. У команди Дениса Журавльова виходило все: гості набрали 56 очок за половину, реалізувавши 9 з 17 триочкових, та виграли підбирання, перевершивши суперника майже за всіма ключовими статистичними показниками. Окремо відзначимо підтримку лави запасних, яка принесла дніпрянам 21 очко. Прометей не був готовий до такого старту матчу від суперника — команда Карліса Муйжнієкса невдало відіграла у захисті і була у ролі наздоганяючої протягом першої частини гри, пішовиши на велику перерви за 16 очок відставання. Максимальна перевага Дніпра в першій половині становила 24 очка.

У третій чверті господарі перегорнули все з ніг на голову. Команда Карліса Муйжнієкса відповіла неймовірно потужним ривком 20:4 і навіть ще в третій чверті встигла вийті в лідери. Започаткували вибуховий відрізок своєї команди американські легіонери, після чого підключились Лукашов та Конате, однак 14 очок Трента за десятихвилинку стали найвагомішим фактором. Дніпро втратив перевагу не тільки за очками, а й психологічну, дозволивши суперникам увійти у фінальну частину гри із впевненістю у своїх силах.

Обмінявшись потужними відрізками суперники вирішували все наприкінці матчу. Ключовим фактором, який допоміг Дніпру вирвати перемогу стало підбирання. Команда Дениса Журавльова вчасно додала на щитах, скориставшись тим, що вся передня лінія суперника — Маєрс, Конате, Антіпов — була на фол траблі. У гостей найважливішим гравцем кінцівки був Кирило Фесенко, який не тільки зібрав важливі відскоки у фарбі суперника, а й набрав важливі очки.

Повернувшись у гру в третій чверті, Прометей заключний відрізок матчу програв, поступившись з рахунком 99:93. Дніпро продемонстрував характер, встояв у Кам’янському, взяв реванш за поразку в першому колі та знову зрівнявся з Прометеєм у турнірній таблиці — в обох команд по 9 перемог в 11 матчах.

Найкращим гравцем матчу у складі переможців став Станіслав Тимофеєнко, який до капітанського 21 очка додав 9 підбирань та зробив 2 передачі (РЕ 22). У Прометея відзначаємо американське тріо Калпеппер, Трент, Маєрс, у яких 25, 20 та 19 очок відповідно.

Суперліга Парі-Матч. Кам’янське, СК Прометей

Прометей - Дніпро 93:99 (21:30, 19:26, 31:16, 22:27)

Прометей: Лукашов 10 + 4 підбирання + 10 передач, Калпеппер 25 + 4 передачі, Трент 20 + 5 підбирань + 7 передач, Конате 9 + 5 підбирань), Маєрс (9 + 12 підбирань - старт; Антіпов 10, Сидоров, Отверченко, Місяць, Мальчевський.

Дніпро: Дугат 15 + 9 підбирань + 4 передачі, Закурдаєв 11, Глєбов, Тимофеєнко 21 + 9 підбирань, Фесенко 12 + 5 підбирань + 4 передачі - старт; Чумаков 5, Шундель 2, Корнієнко 7 + 8 підбирань, Санон 8 + 3 перехоплення, Сизов 6.

Слідкуйте за нами у Facebook!

Слідкуйте за намі у Telegram!

Слідкуйте за нами у Instagram!

Найтитулованіший клуб України Будівельник готовий повернутися в Суперлігу Парі-Матч
На Виконкомі ФБУ було проголосовано за участь столичного клубу в сезоні 2020/21
Контрольний матч. Одеса — Тернопіль: відеотрансляція
Відео28.09.2020
Команда Олега Юшкіна зіграє домашній товариський матч перед виступом на Фіналі чотирьох
Топ-гравці України повертаються до Суперліги Парі-Матч: інфографіка
Протягом останніх трансферних кампаній клуби елітного дивізіону повертають зірок до України
Валерій Плеханов: помилки побачили, будемо й далі готуватися до старту чемпіонату
Головний тренер Запоріжжя про спаринги з харківським Політехніком
Запоріжжя двічі проекзаменувало харківський Політехнік у товариських спарингах
Підопічні Валерія Плеханова продовжують підготовку до сезону
Клуби Суперліги Парі-Матч готуються до сезону: результати всіх контрольних матчів
Команди елітного дивізіону проводять активну ігрову підготовку
Віталій Черній: приємно працювати з тим, кого ти знаєш не просто як гравця, а й як людину