Дніпро взяв реванш у Прометея в центральному матчі ігрового тижня Суперліги Парі-Матч

У Кам’янському Прометей приймав Дніпро у центральному матчі ігрового тижня — битві лідерів Суперліги Парі-Матч.

Команди провели вибухову першу половину, а Дніпро, можливо, відіграв свої найкращі 20 хвилин сезону. У команди Дениса Журавльова виходило все: гості набрали 56 очок за половину, реалізувавши 9 з 17 триочкових, та виграли підбирання, перевершивши суперника майже за всіма ключовими статистичними показниками. Окремо відзначимо підтримку лави запасних, яка принесла дніпрянам 21 очко. Прометей не був готовий до такого старту матчу від суперника — команда Карліса Муйжнієкса невдало відіграла у захисті і була у ролі наздоганяючої протягом першої частини гри, пішовиши на велику перерви за 16 очок відставання. Максимальна перевага Дніпра в першій половині становила 24 очка.

У третій чверті господарі перегорнули все з ніг на голову. Команда Карліса Муйжнієкса відповіла неймовірно потужним ривком 20:4 і навіть ще в третій чверті встигла вийті в лідери. Започаткували вибуховий відрізок своєї команди американські легіонери, після чого підключились Лукашов та Конате, однак 14 очок Трента за десятихвилинку стали найвагомішим фактором. Дніпро втратив перевагу не тільки за очками, а й психологічну, дозволивши суперникам увійти у фінальну частину гри із впевненістю у своїх силах.

Обмінявшись потужними відрізками суперники вирішували все наприкінці матчу. Ключовим фактором, який допоміг Дніпру вирвати перемогу стало підбирання. Команда Дениса Журавльова вчасно додала на щитах, скориставшись тим, що вся передня лінія суперника — Маєрс, Конате, Антіпов — була на фол траблі. У гостей найважливішим гравцем кінцівки був Кирило Фесенко, який не тільки зібрав важливі відскоки у фарбі суперника, а й набрав важливі очки.

Повернувшись у гру в третій чверті, Прометей заключний відрізок матчу програв, поступившись з рахунком 99:93. Дніпро продемонстрував характер, встояв у Кам’янському, взяв реванш за поразку в першому колі та знову зрівнявся з Прометеєм у турнірній таблиці — в обох команд по 9 перемог в 11 матчах.

Найкращим гравцем матчу у складі переможців став Станіслав Тимофеєнко, який до капітанського 21 очка додав 9 підбирань та зробив 2 передачі (РЕ 22). У Прометея відзначаємо американське тріо Калпеппер, Трент, Маєрс, у яких 25, 20 та 19 очок відповідно.

Суперліга Парі-Матч. Кам’янське, СК Прометей

Прометей - Дніпро 93:99 (21:30, 19:26, 31:16, 22:27)

Прометей: Лукашов 10 + 4 підбирання + 10 передач, Калпеппер 25 + 4 передачі, Трент 20 + 5 підбирань + 7 передач, Конате 9 + 5 підбирань), Маєрс (9 + 12 підбирань - старт; Антіпов 10, Сидоров, Отверченко, Місяць, Мальчевський.

Дніпро: Дугат 15 + 9 підбирань + 4 передачі, Закурдаєв 11, Глєбов, Тимофеєнко 21 + 9 підбирань, Фесенко 12 + 5 підбирань + 4 передачі - старт; Чумаков 5, Шундель 2, Корнієнко 7 + 8 підбирань, Санон 8 + 3 перехоплення, Сизов 6.

Команда Олега Юшкіна так і не змогла наздогнати гостей
Київ-Баскет здобув вольову перемогу в Южному та повів у сезонній серії з Хіміком
Одеса перемогла вдома Київ-Баскет
Команда Олега Юшкіна здобула 10-ту перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч
Черкаські Мавпи вперше в сезоні перемогли Хімік
Чемпіон України зазнав домашньої поразки
Суперліга Парі-Матч: онлайн відеотрансляція 24 січня
Відео24.01.2020
Хімік підсилився екс-форвардом Черкаських Мавп та розігруючим Миколаєва
Чемпіон України додав двох гравців до складу команди на другу частину регулярного чемпіонату
Суперліга Парі-Матч: відео топ-10 моментів 16-19 січня