Дніпро втретє у сезоні обіграв Черкаські Мавпи

Команда Дениса Журавльова на виїзді без особливих проблем розібралася з Черкаськими Мавпами Максима Міхельсона.

Макс Закурдаєв першим відкрив рахунок у грі після виграного Фесенком спірного м’яча. Проте, вже за декілька секунд молодий центровий Мавп Дмитро Скапінцев також відповів двома очками в кошик гостей. Після цього Беліков та Скапінцев ще раз забили в кільце суперника, але здійснити ривок черкасцям так і не валося, адже Тимофеєнко швидко влучив триочковий. Перша чверть проходила на рівних та в дуже швидкому темпі й завершилась з рівним рахунком – 23:23.

В другому періоді гру на себе взяв новачок гостей – Террел, єдиний гравець в Суперлізі Парі-Матч, що має досвід виступів за команду НБА. Але, команда Міхельсона зуміла витримати удар та не відстати в рахунку, ба більше, в кінцівці періоду завдяки стовідсотковій точності дальніх від капітана Кольченка Мавпи вийшли вперед – 45:43.

У третій десятихвилинці команда Дениса Журавльова зуміла нейтралізувати напад господарів. До цього дніпряни додали хороший відсоток реалізації власних кидків і в підсумку за третій період команда у синіх майках мала 13 балів переваги.

В заключній чверті гості продовжили домінувати на паркеті і не дозволили глядачам ні на секунду сумніватися у своїй перемозі.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат
Черкаси. ПС Будівельник
18 січня

Черкаські Мавпи – Дніпро 86:101 (23:23, 22:20, 19:34, 22:24 )

Черкаські Мавпи: Ейрінгтон 19 + 7рп, Райт 13 + 9пб, Кольченко 15, Хаджифейзович 8, Ткаченко 2, Беліков 8, Попов 8 + 6пб +6рп, Скапінцев 8, Конєв 5, Воєвода , Руслов, Сергеєв

Дніпро: Тимофеєнко 17 +6пб, Дугат 18 + 5пб +5рп, Террел 27, Корнієнко, Глєбов 4, Сізов 2, Чумаков 5, Фесенко 4, Закурдаєв 18,  Шундель 4, Коломойський 3.

Черкаські Мавпи без Скапінцева готуються до Миколаєва
Черкасці 29 лютого поновлять боротьбу в Суперлізі Парі-Матч поєдинком у Миколаєві
Матчі Суперліги Парі-Матч 27 лютого - 1 березня: розклад трансляцій
Дивіться поєдинки регулярного чемпіонату у прямому ефірі та на нашому сайті
В Україні відкрили Sports Talk Club
Титульний спонсор ФБУ презентував новий експертний майданчик для спілкування й обміну досвідом фахівців спортивної індустрії
Карім Джамар: Харківські Соколи зможуть здобути ще не одну перемогу
Лідер харків’ян впевнений у кращій перспективі команди ще поточного сезону
Макс Конате: Прометей цікавлять лише медалі чемпіонату України
Форвард кам’янчан поділився враженнями від сезону та очкуваннями від другого етапу чемпіонату
Лідери Суперліги Парі-Матч провели автограф-сесію з уболівальниками
Баскетболісти Прометея зустрілися зі своїми прихильниками
Суперліга Парі-Матч: топ-моменти 12-15 лютого
Найяскравіші моменти останніх поєдинків у Суперлізі Парі-Матч
Джейлон Міллер: Прометей – найкраща команда в Україні
Бігмен кам’янчан розповів про адаптацію в Суперлізі Парі-Матч, враження від суперників та інше